Andre Rieu wystąpi w Łodzi 26 maja Andre Rieu wystąpi w Łodzi 26 maja

Andre Rieu wystąpi w Łodzi 26 maja (© Grzegorz Gałasiński)

André Rieu powraca do Łodzi z kolejnym bajecznym występem. Koncert w łódzkiej Atlas Arenie odbędzie się 26 maja. Mamy dla Was bilety!

40 milionów sprzedanych płyt, 600t tysięcy fanów na corocznych koncertach z największą orkiestrą na świecie: osiągnięcia André mówią same za siebie. André Rieu zwany jest „królem walca” naszych czasów. Od 1994 roku podróżuje po świecie z własną orkiestrą. Jego fani uwielbiają, ciekawy repertuar i niezwykle rozrywkowy styl występów.

Wieczór z André Rieu i jego Orkiestrą Johanna Straussa to nie tylko wspaniała muzyka, ale także najwyższej klasy produkcja, przygotowana dla widza w każdym wieku. Scenę zajmują orkiestra, soliści i sam Rieu w efektownych kostiumach, a muzykę wzbogacają wizualizacje na telebimach, liczne niespodzianki, balony i inne elementy.

ZOBACZ TEŻ: Weekend w Łodzi. Sprawdź, co będzie się działo 13-14 maja [LISTA IMPREZ]


Występ artysty będzie dla widzów spotkaniem ze znanym i lubianym repertuarem muzyki klasycznej, operowej, operetkowej i musicalowej. Przebój goni przebój, a Rieu w czasie poszczególnych utworów wchodzi w rolę a to solisty, a to dyrygenta. Wierny pozostaje przy tym estradowemu credo, że muzyka czasów Johanna Straussa spełniała także funkcje rozrywkowe - i w taki sposób powinna być również dziś traktowana. Dlatego André Rieu dba o przystępność muzycznej formy, nawet gdy wykonywane są kanoniczne utwory wielkich kompozytorów, a program wieczoru uzupełniają liczne niespodzianki i żarty.

26 maja André Rieu wystąpi w łódzkiej Atlas Arenie. Dla naszych czytelników mamy podwójne zaproszenia na ten wyjątkowy koncert. Aby zdobyć wejściówki należy odpowiedzieć na pytanie: „dlaczego chciałbyś obejrzeć występ André Rieu na żywo?”.

Odpowiedzi wraz ze swoimi danymi (imię i nazwisko, numer telefonu) należy przesyłać na adres: konkursy_lodz@naszemiasto.pl. Na maile czekamy do poniedziałku (22 maja) do godz. 12.

Bierzesz udział w konkursie, akceptujesz jego Regulamin

ZOBACZ: Noc Muzeów 2017 w Łodzi. Lista muzeów i instytucji [PROGRAM]
Rozrywka

Komentarze (11)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Pola (gość)

Czy ktoś już stał sie szczęściarzem i otrzymał zaproszenie na koncert Andre Rieu?

Coco (gość)

Czy moglibyśmy prosić o komentarz z informacją o rozstrzygnięciu konkursu, gdy już ono nastąpi? :) dziękujemy :)