Burza, która przeszła nad naszym województwem w większości ominęła powiat radomszczański...

Burza, która przeszła z środy na czwartek nad naszym województwem w większości ominęła powiat radomszczański. Strażacy interweniowali jedynie trzykrotnie.

Do najbardziej spektakularnego zdarzenia doszło w Dąbrówce (gm. Radomsko), gdzie strażacy z dachu domu mieszkalnego usuwali blaszany garaż, wyniesiony tam przez wiatr. Straty oszacowano na 7 tys. zł.

W Ludwikowie (gm. Przedbórz) od uderzenia pioruna zapalił się budynek gospodarczy znajdujący się na terenie tartaku. Spaleniu uległo poszycie dachu i znajdujące się w pomieszczeniach materiały. Straty oszacowano na 40 tys. zł. Z jednej z dróg usunięto również zwalone drzewo.

Czytaj także

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Radomszczanin (gość)

http://www.sztetl.org.pl/pl/cms/aktualnosci/5786,centrum-chasydzkie-w-radomsku/ Dlaczego radomszczanie nie byli poinformowani o tym jakże ważnym wydarzeniu?

Antoni M. (gość)

Czy osłanka Milczanowska Anna wspomoże krajan w tej tragedii?
Zasponsoruje garaż?
Wspomoże finansowo ?
Dobre słowo to niech sobie wsadzi w torebkę bo zawsze jest nie szczere płynące z obłudy i kłamliwości !!
Anka działaj, wspomagaj.