Wiadomo już jakie zespoły zagrają dla radomszczan podczas Dni Radomska 2013 szykuje dla nas miasto. Wystąpią m. in. Afromental, Mrozu, Jula, Jamal.

Wiadomo już, jakie atrakcje na Dni Radomska 2013 szykuje dla nas miasto, a przynajmniej, jakie zespoły pojawią się na scenie w Parku Solidarności w dniach 22-23 czerwca.

W sobotę (22 czerwca) muzykę z pogranicza reggae i dancehallu zaprezentuje grupa JAMAL,wieczorem na żywo wystąpi znany raper z Rybnika – GRUBSON oraz Dj BRK. Nowością tegorocznych Dni Radomska będzie występ laureatów przeglądu konkursowego Open Sound Radomsko, który odbędzie się 4 maja w Pubie Bourbon Street.

W niedzielę (23 czerwca) oprócz znanego i popularnego piosenkarza, a także producenta muzycznego Łukasza Mroza, znanego jako MROZU, wystąpi młoda wokalistka JULA, która sławę zdobyła dzięki swoim amatorskim nagraniom udostępnianym w Internecie.

Gwiazdą Dni Radomska 2013 będzie grupa AFROMENTAL okrzyknięta przez krytyków najlepszym polskim współczesnym zespołem. Podczas ich koncertu usłyszymy największe przeboje. AFROMENTAL wystąpi w niedzielę wieczorem, na zakończenie imprezy.

To tylko muzyczne atrakcje zaplanowane na tegoroczne Dni Radomska, towarzyszyć im będzie jak zawsze szereg innych rozrywek – zawody sportowe, prezentacje, pokazy, wystawa promocyjno-handlowa oraz bicie rekordu.

Szczegóły wkrótce.

Komentarze (66)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

i tyle mam do powiedzenia (gość)

...i znow kasiory pojdzie sporo na pseudo-kulturalne atrakcje watpliwej jakosci - a przeciez za srodki wydawane, co roku na te hucpe o charakterze subtelnego przekretu, pod nazwa Dni Radomska dałoby sie organizowac kilkadziesiat pomniejszych imprez rocznie - to byłoby faktycznie ożywienie kulturalne dla Radomska - jednak bylby mniejszy "show" dla przyjezdnych z okolic Radomska a przeciez tu tylko chodzi o "show" dla gawiedzi a nie o zapewnienie racji bytu punktom zycia kulturalnego - i to wszystko za pieniadze podatnika radomszczanskiego i łupionych w tym celu radomszczanskim przedsiebiorcom

szprota (gość)

Po pierwsze skoro się nie dyskutuje, to po co dyskutujesz ? Po drugie: byłeś na jakimś jej koncercie ? No właśnie pewnie stąd twoja wypowiedź na temat jej talentu. Nikt nikomu nie zabroni jeździć gdzie i za kim mu się podoba. I nie obrażaj człowieku, że patrzę "za komercją", bo są ludzie, którzy słuchali jej nim stała się popularna i nie obchodzi mnie kto czego słucha i co leci akurat w radiu, a Jule lubię, bo jest po prostu zajebistą osobą - trudno nie każdemu musi się podobać .. Mnie natomiast męczy to, że ludzie mają natychmiastowy ból d*py jak komuś zaczyna się tylko powodzić - dla ciebie nie zasłużenie - trudno, swoje grono odbiorców ona ma i mieć będzie.

Varanorek (gość) (szprota)

Juli ? ... O gustach się nie dyskutuje - wiem ... ale żeby nie widzieć, że ona nie ma wielkiego talentu i są od niej o wiele lepsi tylko niedoceniani ? Męczy mnie to okropnie, że człowiek patrzy tylko za komercją; nie mam na myśli każdego.