Maapka Maapka

Mamy dla was konkurs, w którym do wygrania jest MAPPKA - pierwsza edukacyjna mapa dla dzieci funkcjonująca ze specjalną aplikacją rozszerzonej rzeczywistości.

Mappka to niezapomniana zabawą i wspaniała edukacja dla najmłodszych!

Nazwa Mappka pochodzi od połączenia mapy z aplikacją (appką). Mappka zawiera ponad 20 miejsc z całego świata. Od starożytnych, takich jak posągi Moai czy ruiny Petry w Jordanii, do współczesnych, jak Opera w Sydney. Dzięki aplikacji można oglądać miejsca w 3D, można je przybliżać i obracać. Jednocześnie można interaktywnie odkrywać ciekawostki oraz przeglądać kolekcje zdjęć z najciekawszych zakątków świata. Na koniec każdej wyprawy do danego miejsca istnieje możliwość sprawdzenia się w quizach! Młodsze dzieci mają okazję układać puzzle.

Jak działa Mappka


Działanie Mappki jest proste – wystarczą cztery kroki, aby rozpocząć przygodę w świecie podróży. Pierwszy krok to zakup mapy do pokoju dziecka. Mapa będzie działała jako interaktywna przestrzeń do aplikacji. Drugi krok to pobranie aplikacji. Aplikacja Mappki działa na iPhone'ach i iPadach oraz telefonach i tabletach z Androidem. Kolejny krok to rejestracja. Do zakupionej mapy dołączony jest specjalny kod, którym można odblokować wszystkie funkcje aplikacji i od tego momentu świat nie ma przed Twoim dzieckiem granic. Wspólnie możecie eksplorować miejsca, ciekawostki, zdjęcia oraz sprawdzać się w licznych konkursach.

Jak ją wygrać?
Wystarczy, że napiszesz krótko komu i dlaczego chcesz podarować Mappkę. Odpowiedź wyślij na maila: konkursy@naszemiasto.plw temacie wpisując MAPPKA.

Jury nagrodzi 3 najciekawszych odpowiedzi.
Konkurs trwa do 31 maja, do godz. 14.59

Ceny Mappki zaczynają się od 159 zł. Można ją kupić na www.mappka.pl

Regulamin konkursów >>

Konkursy

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Heh (gość)

Jak konkursami zajmowala sie Pani Magda to wszystko bylo sprawnie i jasno opisane. A teraz az sie czlowiek zniecheca nawet do rozrywki

Więcej na temat: