Laureaci pierwszych miejsc zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego.
Wyniki:
KATEGORIA PRZEDSZKOLNA I KLAS „O”
I miejsce Marta Melibruda Szkoła Podstawowa w Miechucinie
I miejsce Kacper Szynszecki Szkoła Podstawowa w Miechucinie
I miejsce Sandra Hinca
Szkoła podstawowa w Miechucinie
II miejsce
Małgorzata Czaja
Przedszkole Niepubliczne „Miś Uszatek” Miechucino
II miejsce
Szymon Serkowski
Przedszkole Niepubliczne „Mis Uszatek” Miechucino
II miejsce Natalia Dułak
Szkoła Podstawowa w Borzestowie
III miejsce
Aleksander Formela
Przedszkole Samorządowe w Chmielnie
III miejsce
Hanna Mielewczyk
Przedszkole Samorządowe w Chmielnie
III miejsce
Mikołaj Blok
Przedszkole Niepubliczne „Miś Uszatek” Miechucino
Wyróżnienie
Marcel Dejk
Przedszkole Samorządowe w Chmielnie
Wyróżnienie
Piotr Czerwionka Przedszkole Samorządowe w Chmielnie
Wyróżnienie
Antonina Kwiecień
Przedszkole Samorządowe w Chmielnie
Wyróżnienie
Sandra Gojtowska
Przedszkole Niepubliczne „Miś Uszatek” Miechucino
Wyróżnienie
Nikola Stolc
Przedszkole Niepubliczne „Miś Uszatek” Miechucino
Wyróżnienie
Maciej Bielicki
Przedszkole Niepubliczne „Miś Uszatek” Miechucino
Wyróżnienie
Patryk Lejk
Przedszkole Niepubliczne „Mis Uszatek” Miechucino
Wyróżnienie
Wiktoria Drywa
Przedszkole Niepubliczne „Miś Uszatek” Miechucino
Wyróżnienie
Szymon Hirsz
Przedszkole Niepubliczne „Miś Uszatek” Miechucino
Wyróżnienie
Bartłomiej Grzenkowicz
Szkoła Podstawowa w Borzestowie
KATEGORIA KLAS I – III Szkół Podstawowych
I miejsce
Marta Witos
Szkoła Podstawowa w Miechucinie
I miejsce Karol Ropela – Cybula
Szkoła Podstawowa w Kożyczkowie
II miejsce
Agata Drężek
Szkoła Podstawowa w Miechucinie
II miejsce Konstancja Kitowska
Szkoła Podstawowa w Kożyczkowie
III miejsce
Kinga Domaros
Szkoła Podstawowa w Miechucinie
III miejsce
Anna Witos
Szkoła Podstawowa w Miechucinie
III miejsce Filip Szulta
Zespół Szkół w Chmielnie
Wyróżnienie
Wojciech Pryczkowski
Szkoła Podstawowa w Reskowie
Wyróżnienie Paulina Szymichowska Szkoła Podstawowa w Kożyczkowie
KATEGORIA KLAS IV – VI Szkół Podstawowych
I miejsce Adam Dradrach SP Miechucino
II miejsce Kamila Skierka SP Miechucino
II miejsce Miłosz Brylowski
SP Borzestowo
II miejsce Wojciech Neumiller SP Borzestowo
II miejsce
Agata Szulta
ZS w Chmielnie
III miejsce
Wiktoria Szynszecka
SP Miechucino
III miejsce
Joanna Peta
SP Borzestowo
III miejsce
Dominika Lelek
SP Borzestowo
KATEGORIA KLAS GIMNAZJALNYCH
I miejsce Patrycja Etmańska Gimnazjum w Chmielnie
I miejsce Marcelina Brylowska Gimnazjum w Chmielnie
II miejsce Marlena Koszałka
Gimnazjum w Miechucinie
II miejsce Edyta Czaja
Gimnazjum w Miechucinie
III miejsce
Jacek Neumiller
Gimnazjum w Miechucinie
Wyróżnienie
Janusz Jan Lica
Gimnazjum w Chmielnie
Strefa Biznesu: Rolnicy zapowiadają kolejne protesty, w nowej formie
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?