Halowa piłka nożna: Mistrzowski tytuł trafił do piłkarzy Remarku

Piłkarze Remarku odbierają nagrody za zwycięstwo w turnieju
Piłkarze Remarku odbierają nagrody za zwycięstwo w turnieju Jacek Drożdż
Remark został mistrzem XV Halowych Mistrzostw Radomska Piątek Piłkarskich. W tym tygodniu rozegrano ostatnią kolejkę turnieju.

Wyniki spotkań: Fameg - Dask Invest 3:3, Bogwidzowy - Zorza 1:6, EVT - Żubry 12:1, Eko Centrum - JYSK 5:0, Mebin - Elektryk 6:1, Remark - Propack Link 13:0, pauzował Leitz.

Mistrzem został Remark, zdobywając 30 pkt., podobnie jak drugi Mebin. Trzecie miejsce zajęła drużyna EVT. Kolejne lokaty: Eko Centrum, Zorza, Dask Invest, Fameg, Leitz, Żubry, Propack Link, JYSK, Elektryk, Bogwidzowy.

Klasyfikację najskuteczniejszych strzelców wygrał Arkadiusz Cieślik (Remark) z 26 bramkami, najlepszym bramkarzem został zaś Łukasz Szymański z EVT.
To jeszcze nie koniec piłkarskich emocji. Jutro i w niedzielę rozegrany zostanie turniej halowej piłki nożnej o Puchar MOSiR. Wystąpią w nim drużyny z XV Halowych Mistrzostwach Radomska Piątek Piłkarskich. I dopiero te zawody zakończą sezon halowy.