Halowa piłka nożna: Świt i Rudka triumfowały w turniejach halowych

Przemysław Jafra
W Wielgomłynach rywalizowano o puchar przewodniczącego Rady
W Wielgomłynach rywalizowano o puchar przewodniczącego Rady Przemysław Jafra
Ostatni weekend w powiecie radomszczańskim upłynął pod znakiem halowych turniejów piłki nożnej. Grano w Kamieńsku i Wielgomłynach.

Osiem zespołów przystąpiło do rywalizacji w Halowym Amatorskim Turnieju Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza. W pierwszej fazie turnieju grano w dwóch grupach.

Zwycięzcy grup zagrali o pierwsze miejsce, drużyny z drugich miejsc rywalizowały o trzecie miejsce. W spotkaniu finałowym Świt nie dał szans Bobrom wygrywając 4:0. W spotkaniu o trzecie miejsce FC Grusza pokonała 2:1 ekipę Albatrosów.

Najlepszym strzelcem turnieju został Tomasz Bąkowicz (FC Grusza), który zdobył 10 goli. Najlepszym bramkarzem został Damian Bąkowicz(Świt).

W Wielgomłynach już po raz dwunasty rywalizowano o Puchar Przewodniczącego Rady Gminy. Wystartowało 14 zespołów. Grano systemem pucharowym. Zwycięzcą turnieju okazała się Rudka, która w rzutach karnych pokonała Kruszynę. W meczu o trzecie miejsce Krzętów 1:o pokonał Zagórze.