Nie chcesz już być singielką? Marzysz o szczęśliwym związku? To książka, dzięki której dowiesz się jakiego partnera poszukujesz i jak go zdobyć.

„Jesteś kobietą. To jest twoja supermoc. Zagadkę kobiecej atrakcyjności najlepiej oddają słowa Sophii Loren: „Nic nie czyni kobiety piękniejszą niż jej wiara w to, że jest piękna”. Jesteś piękna, gdy czujesz się piękna – nieważne, jaki rozmiar nosisz. Spodobaj się samej sobie, a spodobasz się mężczyznom.”

Iwona Firmanty, psycholożka, w najnowszej książce „Jak upolować miłość” uświadamia, że podstawowym warunkiem do odnalezienia prawdziwej miłości jest pokochanie samej siebie. Bez tego ani rusz! To pierwszy i najważniejszy krok, który pomoże stworzyć szczęśliwy związek. Często zdarza się, że kobiety wyrażają zdziwienie, że koleżanka przy kości i niegrzesząca urodą super modelki związana jest z niezwykle atrakcyjnym mężczyzną. W czym tkwi jej sukces? Właśnie w tym, że w ich wspólnym łóżku ten sam facet, zamiast cellulitu na udach, widzi emanującą pewnością siebie kobietę i jej nagie ciało. Kolejnym krokiem jest oczyszczenie terenu ze złych doświadczeń. „Rozlicz się ze swoją przeszłością. Bez względu na to czy są to rodzice i niedocięta pępowina, czy też nieudany związek.” – radzi autorka książki.

Ostatnim elementem jest stworzenie zamówienia na konkretnego faceta. Zanim wyruszymy na tytułowe polowanie, warto uświadomić sobie cechy ma mieć, jak powinien wyglądać i na jakie nasze potrzeby odpowiadać. To bardzo ważny etap, by poszukiwania zakończyły się sukcesem.

„Jak upolować miłość” to książka dla wszystkich kobiet, które szukają inspiracji do zmiany swojego życia uczuciowego i marzą o znalezieniu wyśnionego partnera. Ta książka pomoże w sposób świadomy angażować się w związku, które będą dobre dla nich samych.

Ksiażka ukazała sie nakłądem wyd. Zwierciadło.


Książki

Komentarze (4)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

M (gość)

W czasach komercji takim pseudo-intelektualiskom wydaje się, że na tym świecie wszystko można kupić czy zdobyć bo przecież same są pępkiem świata. Gorsze jest to, że próbują zainteresować innych swoimi chorymi myślami zamiast udać się po poradę do psychologa. Autorce wydaje się, że różnica między temperaturą wrzenia wody a kątem prostym to dziesięć stopni a to tylko mała część prawdy.