(© Archiwum)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Jolanta Kucner, dzielnicowa z Kamieńska została Policjantka Roku 2012. Plebiscyt przeprowadziła redakcja "Dziennika Łódzkiego".

Jolanta Kucner wygrała w plebiscycie "Dziennika Łódzkiego" Policjant Roku. Kandydatka z powiatu radomszczańskiego pokonała prawie trzydziestu policjantów z całego województwa. Uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród odbędzie się w środę w Łodzi.

Więcej o zwyciężczyni w najnowszym wydaniu tygodnika "Co Nowego", z "Dziennikiem Łódzkim" 7 grudnia.

W plebiscycie "Dziennika" brał udział jeszcze jeden kandydat z powiatu radomszczańskiego - Mariusz Chrostowski - dzielnicowy z Radomska. W ostatecznej klasyfikacji zajął 10. miejsce.

Gratulujemy!

Zobacz pełne wyniki: Policjant Roku Dziennika Łódzkiego [WYNIKI]

Komentarze (6)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Mieszkańcy Gomunic (gość)

Gratulujemy Naszej Naj Naj Naj Dzielnicowej. Jesteśmy z Pani dumni!!!!

cinek (gość)

GRATULUJE!!!CHETNIE DALBYM SIE ARESZTOWAC TAKIEJ MILEJ I LADNEJ POLICJANTCE;) PS MOZE KAWKA

Xawery (gość)

Wygląda sympatycznie ale nie głosowałem bo nie znam za bardzo naszych policjantów. Za miłą buzię nie oddaję głosu:) Ciekawe kto poza znajomymi i kolegami/koleżankami z pracy głosował?