Kibole z Radomska zakłócali porządek w Bełchatowie w niedzielny wieczór. Kilkadziesiąt osób szukało zaczepki z miejscowymi fanami, ale starcia udaremniła policja.

Kibole z Radomska próbowali wywołać rozróbę w Bełchatowie. W niedzielę wieczorem około dwudziestu mężczyzn głośnymi, wulgarnymi okrzykami zakłócało porządek m.in. na os. Dolnośląskim. Byli to kibole z Radomska, którzy prawdopodobnie wracali z meczu swojej drużyny w Kwiatkowicach i zatrzymali się w Bełchatowie.

- Szukali konfrontacji z miejscowymi kibicami, ale została ona udaremniona - mówi Piotr Rokita z bełchatowskiej policji. - Cały czas byli monitorowani przez policyjne radiowozy, a w tej chwili będą w stosunku do nich wyciągnięte konsekwencje, za zakłócanie porządku publicznego - dodaje.

Kibolom z Radomska nie udało się doprowadzić do starcia z miejscowymi fanami z Bełchatowa. Nie dokonali także żadnych zniszczeń. Jak podkreśla Piotr Rokita, wszyscy zostali zidentyfikowani. Jechali zorganizowaną grupą.

Zobacz też: Policjanci zapobiegli ustawce pseudokibiców ŁKS Łódź i Widzewa na autostradzie A1


Z regionu

Komentarze (14)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

KR (gość)

a dlaczego ukrywacie twarze tym bandytom? Gdyby je uwidoczniono, to może nie byliby tacy butni.

Patryk (gość)

Kibole? Hahahah dzieci po 2 piwach weszły na osiedla i zaczęły krzyczeć wielcy mi kibole Hahaha wybiegło by 10 chłopa z gksu to uciekali by po klatkach pseudokibole

ob gc (gość)

Oj. To przecież byli patryjoci z pobliskiego miasta, którzy przybyli na pielgrzymkę do Bełchatowa, aby wspólnie z bełchatowskimi patryjotami modlić się za nasz kochany rząd

ok (gość)

w tym mieście każdy sobie hasa w barwach oprócz "fanatyków" GKS -u ;) ciekawe czemu ...przecież miasto jest rzekomo ich :D

Anka (gość)

Widocznie pojęcie "zakłócanie porządku publicznego" jest inaczej rozumiane przez miśków z Radomska, niż tych w Bełchatowie. Głośne nie do wytrzymania wycie tuningowanych aut do późnego wieczora to też zakłócanie tego porządku, nawet bardziej, niz sporadyczne akcje napalonych kiboli. Ale widocznie właściciel targowicy ma "chody" u miśków i wszystko mu wolno. Współczuje okolicznym mieszkańcom w Radomsku.

Marian (gość) (Bartek)

...no właśnie, i to w samym centrum miasta w Radomsku. Mieszkam przy tej targowicy to pamiętam, że w tym dniu było b. głośno, i nikt z władz się nie zainteresował.

Bartek (gość)

...no proszę, jaka policja w Bełchatowie operatywna nie to co w Radomsku. Ciekawe jak ukarzą właściciela targowicy miejskiej w Radomsku za zakłócanie na targowicy porządku publicznego 25 marca br. Mimo interwencji policja nie zareagowała, a hałas, ryk silników i wycie było nie do wytrzymania od rana do nocy!

Tajemniczy (gość)

W internecie to kazdego łatwo nazwac smieciem. Robiac to tylko obnazasz swoj zenujacy poziom kretynie. Twoj poziom jest porownalny to poziomu szamba czlowieku....

wikary z kościoła (gość)

zlikwidować takich śmieci !!!

10 lat prac społecznych, pomoc w hosopicjum po 20 h tygodniowo i obowiązek pracy na całym etacie. Wróca z pracy będą musieli naginać do odróbki kary i nie będzie czasu na głupoty w tych pustych łubach zdegenerowanych !!!
śmieci się utylizuje, niszczy !!!