(© dzieciakiratuja.blogspot.com)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Trwa konkurs plastyczny „Bądź rozważny, baw się grzecznie, a w Twoim domu będzie bezpiecznie!”

Trwają zgłoszenia prac do konkursu plastycznego „Bądź rozważny, baw się grzecznie, a w Twoim domu będzie bezpiecznie!”

Ideą konkursu jest zainteresowanie młodego pokolenia tematem szeroko rozumianego bezpieczeństwa, kształtowanie właściwych postaw oraz podnoszenie świadomości zagrożenia, z jakim każdy z nas może spotkać się w codziennym życiu. Organizatorem XVI edycji Ogólnopolskiego konkursu plastycznego dla dzieci i młodzieży jest Komendant Główny Państwowej Straży Pożarnej Szef Obrony Cywilnej Kraju.

W konkursie mogą brać udział uczniowie szkół podstawowych oraz gimnazjalnych a także uczniowie szkół specjalnych i specjalnych ośrodków szkolno-wychowawczych do 18 roku życia.
Zgodnie z tegorocznym regulaminem, szkoły są zobowiązane do przesłania po trzy najlepsze i najciekawsze prace plastyczne z każdej kategorii konkursowej najpóźniej do 7 maja 2014 roku (wraz z załączonymi protokołami z prac szkolnej komisji) na adres:
Komenda Główna Państwowej Straży Pożarnej
Wydział Informacji i Promocji
ul. Podchorążych 38
00 – 463 Warszawa
koniecznie z dopiskiem „Konkurs plastyczny”.

Centralna Komisja Konkursowa wybierze spośród nich prace finałowe oraz przyzna wyróżnienia. Terminy, ilość nadsyłanych prac oraz kategorie konkursowe (w tym klasa i wiek uczestnika) określa regulamin. Ogłoszenie wyników nastąpi 27 czerwca 2014 roku. Lista laureatów zostanie zamieszczona na stronie www.straz.gov.pl oraz na łamach Przeglądu Pożarniczego. W tegorocznej edycji nie przewiduje się eliminacji powiatowych oraz wojewódzkich.

REGULAMIN

Komentarze (9)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

<3 madzia <3 (gość)

Kurcze fajny ten konkurs zaczelam prace ale przepadły nam lekcje plastyki. Masakra chcem miec jakies miejsce bo nie raz wygrywalam konkursy ale niedawno zaczelam troche leniuchowac. xD i mam pytanko jakie są nagrody?