Od piątku, 14 marca, w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Radomsku można oglądać wystawę fotografii Bogusława J. Kurowskiego "Krajobraz Irlandii".

W piątek, 14 marca, w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Radomsku odbył się wernisaż wystawy fotografii Bogusława J. Kurowskiego "Krajobraz Irlandii". Członek Towarzystwa Fotograficznego im. Edmunda Osterloffa w Radomsku przez osiem lat mieszkał w Irlandii, to wtedy zrobił zdjęcia, których tylko niewielka część trafiła na wystawę.

- Chciałem pokazać, że Irlandia to nie tylko deszcz i mgła. Bywają naprawdę piękne dni, a wtedy widać bogactwo odcieni zieleni, jakie możemy spotkać na tzw. "zielonej wyspie" - tłumaczył Bogusław Kurowski na otwarciu wystawy.

Podczas wernisażu zaprezentowany został także krótki film z podróży autora zdjęć po Irlandii. Fotografie dostępne będą przez najbliższy miesiąc w holu MBP w Radomsku.

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!