Od piątku, 14 marca, w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Radomsku można oglądać wystawę fotografii Bogusława J. Kurowskiego "Krajobraz Irlandii".

W piątek, 14 marca, w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Radomsku odbył się wernisaż wystawy fotografii Bogusława J. Kurowskiego "Krajobraz Irlandii". Członek Towarzystwa Fotograficznego im. Edmunda Osterloffa w Radomsku przez osiem lat mieszkał w Irlandii, to wtedy zrobił zdjęcia, których tylko niewielka część trafiła na wystawę.

- Chciałem pokazać, że Irlandia to nie tylko deszcz i mgła. Bywają naprawdę piękne dni, a wtedy widać bogactwo odcieni zieleni, jakie możemy spotkać na tzw. "zielonej wyspie" - tłumaczył Bogusław Kurowski na otwarciu wystawy.

Podczas wernisażu zaprezentowany został także krótki film z podróży autora zdjęć po Irlandii. Fotografie dostępne będą przez najbliższy miesiąc w holu MBP w Radomsku.

Komentarze (0)

Informujemy, że podczas ciszy wyborczej wyłączyliśmy możliwość komentowania na portalu. Przepraszamy za niedogodności z tym związane. Komentarze włączone zostaną w niedzielę, po godz. 21