Mszą rozpoczęły się w Radomsku obchody Święta Wojska Polskiego i cudu nad Wisłą. Złożono kwiaty przy Grobie Nieznanego Żołnierza i tablicą poległych w wojnie 1920 roku.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Mszą rozpoczęły się w Radomsku obchody Święta Wojska Polskiego i cudu nad Wisłą. Złożono kwiaty przy Grobie Nieznanego Żołnierza i tablicą poległych w wojnie 1920 roku. Z okazji święta w Muzeum Regionalnym w Radomsku można było obejrzeć wystawę "Żołnierze Warszyca" ze zbiorów Łódzkiego Instytutu Pamięci Narodowej. Pokazano także film "Stanisław Sojczyń-ski WARSZYC - Czy warto było tak żyć".

W Bełchatowie złożono kwiaty przy pomniku POW w parafii św. Stanisława Biskupa i Męczennika. W kościele Narodzenia NMP odprawiono mszę polową. Tam odbył się też koncert "Kształtem miłości piękno jest" w wykonaniu Jerzego Zelnika, Georgija Agratiny i Roberta Grudnia.


Wiadomości Łódź, Wydarzenia Łódź

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!