Mechanik Radomsko - Omega Kleszczów 0:4

pj
Mechanik Radomsko - Omega Kleszczów 0:4 fot. Przemysław Jafra
Drugi raz z rzędu Mechanik Radomsko przegrał mecz aż 0:4. Tym razem z Omegą Kleszczów.

Drugi raz z rzędu Mechanik Radomsko przegrał mecz aż 0:4. Po środowej klęsce w Sulejówku z Legią II Warszawa, w sobotę (7 września) radomszczanie przegrali z 0:4 z Omegą Kleszczów. Mecz ustawiły szybko zdobyte bramki przez Huberta Robaszka i Łukasza Marciniaka.

W pierwszej części gry radomszczanie mieli tylko jedną okazję do strzelenia gola. W 25. minucie strzał Damiana Radowicza obronił Filip Błażejewski. Bramkarz gości poradził sobie również z dobitką Marka Michalskiego. W końcówce pierwszej połowy trzeciego gola dla Omegi strzelił Hubert Górski. Druga połowa przyniosła tylko jednego gola. W końcówce meczu wynik ustalił rezerwowy Rafał Serwaciński.

Więcej o meczu w poniedziałkowym dodatku sportowym Dziennika Łódzkiego.
Mechanik Radomsko - Omega Kleszczów 0:4 (0:3)
Bramki: Hubert Robaszek 9, Łukasz Marciniak 11, Hubert Górski 39, Rafał Serwaciński 80.

Konferencja prasowa po meczu Korona Kielce - Radomiak Radom 4:0