Medale dla młodych ping-pongistów z Radomska

nm
Archiwum UMLKS
W dniach 25 - 26 kwietnia w Moszczenicy dokończone zostały Mistrzostwa woj. łódzkiego w kategoriach młodzieżowych w tenisie stołowym

Kolejne Medale młodych ping-pongistów

W dniach 25 - 26 kwietnia w Moszczenicy dokończone zostały Mistrzostwa woj. łódzkiego w kategoriach młodzieżowych w tenisie stołowym na 2015 rok. Tym razem rozgrywano turniej singlowy i gry podwójne w kategoriach młodzików i kadetów. Do dotychczasowych medali juniorskich tenisiści UMLKS dorzucili kolejne trzy.

Piekny wynik osiągnęła Oliwia Kowalska - srebrny medal w singlu młodziczek; Kinga Więcławska na miejscach 9-16. Kolejny srebrny medal Oliwia zdobyła w grze deblowej wspólnie z Magdą Frątczak /Jedynka Łódź/, a brązowy medal w deblu kadetek zdobyły Ola Barańska - Dominika Pluta.

Pozostałe wyniki naszych zawodników: singiel młodzików - Mateusz Czapla i Mateusz Rozpędek 7-8 , a w deblu miejsca 5-8 singiel Kadetek - Ola Barańska- Dominika Pluta 5-6.