(© Archiwum NaszeMiasto.pl)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Policja prosi o kontakt osoby, które mogły być świadkami wypadku w Dąbrowie (gm. Kamieńsk). Ciężarówka potrąciła dwóch pieszych, jeden zginął na miejscu. Kierowca uciekł z miejsca wypadku.

Policjanci ustalają okoliczności wypadku, do którego doszło w nocy z 25 na 26 października na DK 1 w miejscowości Dąbrowa (gmina Kamieńsk). Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że kierujący samochodem ciężarowym, jadąc w kierunku Katowic, potrącił dwóch pieszych idących w przeciwną stronę. Kierowca pomarańczowo -czerwonej ciężarówki, nie zatrzymując auta, uciekł z miejsca wypadku.

28-letni mieszkaniec Zabrza zginął na miejscu, a 32-latek z Knurowa ze złamaną nogą i licznym stłuczeniami ciała został przewieziony do piotrkowskiego szpitala.

- Mężczyźni ci podróżowali samochodem osobowym, w pewnym momencie zabrakło im paliwa, więc postanowili przynieść je z pobliskiej stacji paliw - informuje mł. asp Aneta Komorowska, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Radomsku.

Ciało ofiary zostało zabezpieczone w radomszczańskim prosektorium. Policja prosi o kontakt wszystkie osoby, które mogą pomóc w ustaleniu okoliczności wypadku (nr telefonu 44 685 28 65 lub 997).

Komentarze (2)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

friend (gość)

I co z tego kontaktu ..... nic, po prostu nic!
Kolejna "rewelacyjna firma prawnicza" licząca na duże zyski - kosztem tragedii ludzkiej,
a dla rodziny dalej "nihil novi" w temacie okoliczności wypadku i poszukiwania PRZESTĘPCY - bo jak inaczej nazwać sprawcę wypadku ze skutkiem śmiertelnym, który zabił i uciekł z miejsca zdarzenia.