(© Archiwum organizatora)

Młodzież Wszechpolska wspólnie z Kibicami RKS Radomsko i Obozem Narodowo-Radykalnym organizuje zbiórkę darów dla schroniska dla zwierząt w Radomsku...

Młodzież Wszechpolska wspólnie z Kibicami RKS Radomsko i Obozem Narodowo-Radykalnym organizuje zbiórkę darów dla schroniska dla zwierząt w Radomsku. - Pomoc polega składaniu w wyznaczonych punktach koców oraz suchej żywności. Zachęcamy wszystkich do przyłączania się do akcji oraz jej promowania. Razem możemy więcej - zachęcają organizatorzy.

Dary można przynosić do MOSIR (ul. Leszka Czarnego i ul. Kościuszki) oraz ma miejski stadion. Organizatorzy zapewniają też, że mogą odebrać je od darczyńcy.
Szczegóły: Zbiórka na schronisko, pomagamy zwierzakom

Wiadomości Łódź, Wydarzenia Łódź

Komentarze (5)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Ben (gość) (Ja)

Akcja pod publiczkę ,do innych nie są umysłowo zdolni i stworzeni . Ograniczenia w sferze akceptacji innych ludzi o odmiennym wyglądzie ,poglądach i wierze (etc) determinuje ich do agresji pod bele pretekstem .To prymitywna część społeczeństwa ,niestety też są to ludzie .Zero akceptacji !

felek (gość)

to tak jak w tym kawale o skinach.....że uratowali staruszke, bo przestali ją kopac, albo , że zastęp harcerzy przeprowadził babcie na drugą strone jezdni - dlaczego cały zastep? bo stawiała opór.....ha ha ha ha ha ha ha

Ja (gość)

To że nie lubią innych ludzi nie oznacza że nie mogą lubić zwierząt. Lepiej że zajmują się takimi akcjami niż innymi. Chwali się. Powodzenia.

Baju baju ,będzie w raju (gość)

Ha ha dobrali się ! Nie wątpię ,że wśród nich są normalni ludzie ,ale większość to oszołomy i psychole zdolne do wszystkiego ,aby pokazać jakie z nich Pany .Owładnięci chęcią konfrontacji i prawe pięści i siły .Akcja dla schroniska godna pochwały ,ale to tylko taki parawan, aby zdobyć sobie przychylne głosy wśród społeczeństwa .