Aneta Niedźwiecka doradcą starosty w Bełchatowie Aneta Niedźwiecka doradcą starosty w Bełchatowie

Aneta Niedźwiecka doradcą starosty w Bełchatowie (© M. Kulka)

Aneta Niedźwiecka została doradcą starosty bełchatowskiego.

Aneta Niedźwiecka powiatowa radna PiS z rady powiatu w Radomsku została doradcą starosty bełchatowskiego Waldemara Wyczachowskiego. Pracę w starostwie rozpoczęła od 7 sierpnia. W swoim dotychczasowym miejscu pracy, miejskiej spółce Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Radomsku, wzięła na razie trzymiesięczny urlop bezpłatny. W PGK Aneta Niedźwiecka zajmowała się ostatnio schroniskiem dla bezdomnych zwierząt.

Wiadomości Łódź, Wydarzenia Łódź

Komentarze (74)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

PowerAnal (gość) (Antoni)

domniemywam iż nie imała się roli kasjerki w biedronce... a w radomsku market za marketem, kasjerek potrzebują... albo jako pani dostawca od kebaba bym ją widział :)
zamawiałbym codziennie do znudzenia !

Antoni (gość) (była uczennica)

...to Aneta była też nauczycielką? No nie... czy jest jakieś stanowisko, na którym ona nie pracowała? Kolejny człowiek-orkiestra po Kamilu i Edytce... W R-sku nie trzeba wieć wiedzy, nie trzeba mieć wykształcenia, nie potrzebne jest doświadczenie żeby się załapać na dobry stołek. Wystarczą znajomości i szerokie plecy a kariera murowana, ot co. No ale tej osobie już możliwości obejmowania intratnych stanowisk tutaj nareszcie się skończyły, i dobrze. Teraz czekają na nią inne miasta a może i sejm... Do nie widzenia się z panią Anetką-omnibusem.

Likwidator Radomszczańskich Przekrętów (gość) (Vasco da Gama)

i ten kolorowy łeb :P
widac z daleka jak żarówę pod lokalem uciech.
Edzia żenująco pchałą się na salony a słomka z laczków wystaje.
Z resztą jak i przewodniczce Annie.

Pediatra (gość) (Laki)

to że wynik szpitala jest co raz lepszy to tylko się cieszyć. A papierowy Plutecki przeminie, smród po nim zniknie a dobro szpitala jest najważniejsze dla wszystkich w powiecie !
Nowy dyrektor z wąsikiem dobrze się stara i leje na pomysły Pluteckiego i zastepcy w kozaczkach.

Likwidator Radomszczańskich Przekrętów (gość) (gosc)

Edytka rudzielec tez się kręciła koło Milczanowskiej jak kołowrotek a ta jej utonąć nie pozwoliła i ciągnie jak wsze za sobą .

gosc (gość)

zona radnego bez matury też dostała prace jakis miesiąc po ostanich wyborach, bo Anetka zdolna jest.

Pediatra (gość) (żenada)

dlatego że naczelna obłudnica miasta bezwstydnie zmieniająca żłób z dopływem kasy z stołka prezydenckiego na nic nie moge posłanki miernej w dodatku próbowała za wszelką cenę wcisnąć na swój stołek Wieska!!!
aby on przez 4 lata się obłowił a na wypadek gdyby w swojej miernosci nie miała szans na kolejne osłowanie miała szansę wrócić na stoełk prezydencki....
taki przekręt nie wyszedł obłudnikom a naród chciałby wiedziec co taka upadła społecznie mierna jednostka jak Wiesław porabia: gdzie udaje ze coś robi...
jak ktoś zauwazył Anka mu nie załatwiła prezydentury ale emeryturke niczego sobie. A ten jeszcze bezczelnie na zakazie parkuje bo 3 zł szkoda. A to tylko jedno piwo !

Jacek Dalmuz (gość)

Nie wiem dlaczego tak ostro traktujecie radną Niedzwiedzką.To przecież w Radomsku norma.Jak chcesz mieć dobre stanowisko zostań radnym.Takich przykładów jest wiele np .Ł.Więcek czy P.Kałdoński.Ta Pani nie stanowi żadnego wyjątku W PGK jest dużo takich osób które zostały tam zatrudnione będąc obecnie lub w przeszłości radnymi. Zastanawia mnie jedynie podana przez kogoś informacja że wiesław z PGK pracuje jako stróż w Fonie.Jest to informacja chyba nieprawdziwa bo ten gość może spokojnie być juź na emeryturze i to nie małej bo rzędu 4 tys.miesięcznie.To zapewniła mu Anka.A więc na koniec kto chce zarobić w spółkach miasta musi być radnym nie koniecznie mając odpowiednie kwalifikacje i umiejętności.Stanowisko się znajdzie lub utworzy.

Bunt mieszkańców !!! (gość) (Buntownik)

projektami czego?

chyba jak polskim PRL pan dyrektor przestawiał na makiecie coś... po czym jak mu powiedzino ze to jezioro nie wiział problemu zmienic jego miejsca.
Oj ten upadły Wiesław... ANka zrobiła z cb pośmiechowisko jakich mało. Na mieście kwilą iż cię olała :) no a to do niej podobne.