W Dniu Żołnierzy Wyklętych, pod pomnikiem Konspiracyjnego Wojska Polskiego, wiązanki kwiatów złożyli przedstawiciele władz miasta, powiatu, radni oraz przedstawiciele działających w mieście stowarzyszeń.

Wiadomości Łódź, Wydarzenia Łódź

Komentarze (19)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Alimajewa (gość)

Tradycyjnie pitomkowie ruskich mirderców z KBW, z MBP ujadają przy tej okazji ale dziś tylko ujadanie tej szczujni zostało. Nic więcej. Tęsknią za Moskwą ale Moskwa ma inne sprawy niż zdrajcami Polski się zajmować. Takich nikt nigdy nie lubił.

Grażyna (gość) (qwerty)

Biegali grabili i mścili się na kim popadło w imię wolności jaką sobie wymyślili .Dzisiaj też są podobni do nich ,tylko że tamci pomimo że robili straszne rzeczy mieli również swoją odwagę .Ci dzisiejsi podobni ,to jednak tchórze ,którzy pod parasolem rządzących przefarbowali się na patriotów ,maszerują po ulicach pod ochroną policji żeby im włos z głowy nie spadł .Zagrzewają się do walki ze zwykłymi ludźmi ,tak jak tamci z lasu i krzyczą Raz sierpem raz młotem - .To są dzisiejsi bohaterowie - tchórze z zakrytymi twarzami właśnie za wzór mają tamte bandy oprawców dzisiaj z chęcią biją każdego kto stanie im na drodze .Skrótów tych podłych organiazacji nie podaję ,oni dobrze wiedzą o kim się pisze .

qwerty (gość)

Czy wy myślicie, że wyklęci mięli jakikolwiek wpływ na naszą dzisiejszą wolność ? jak można wierzyć w takie brednie. W ruskie łapy oddał nas zachód, a głównie USA. Stalin nawet nie wiedział, że są tam jacyś wyklęci. Dla niego to było jak mrugnięcie oka. Te kilkaset, może kilka tysięcy osób biegających po lasach po zakończeniu wojny tylko wzmagało represje ze strony komuchów. A biegali głównie dlatego, że bali się szubienicy, a nie dlatego żeby wyzwolić Polskę. Wiedzieli, że sprawa naszej wolności już dawno została przegrana.

Anty PIS (gość) (kuku)

Napewno nie ma potomków tych, których zamordował Bury i jemu podobni, którzy zabijali tylko po aby mieć żywność . Na co liczyli zabijając biednych rolników, którym zabierali dorobek życia!

pamiętamy (gość) (kuku)

Powiedz to ludziom ,których członkowie tej bandyckiej sfołoczy spalili ,rozstrzeliwali i mordowali w bestialski sposób bezbronną ludność w tym dzieci . Znalazł się wielbiciel Zbawicieli Narodu . Ciebie to dopiero szkoda komentować

JaJa (gość) (Ja)

To z klawiaturą jest najmniejszym problemem w twoim przypadku ,ale tym powinien się zająć specjalista z innej dziedziny. Najlepiej idź prywatnie jak cię stać

Olga (gość) (Stanek)

Radomsko jest podzielone czy cały kraj ?Trzeba zadać sobie pytanie dzięki komu tak się dzieje że jest nienawiść między ludxmi .Dzięki choremu umysłowi Kaczyńskiego i jego wyznawców .Ale to się zmieni przy najbliższych wyborach będziecie odsunięci od władzy ,potem najgorliwsi osądzeni i pójdą siedzieć

Stanek (gość)

To pokazuje jak podzielone jest Radomsko, jaka jest nienawiść ludzi i chęc wylansowania się za wszelka cenę. Byleby być przy korycie.

chwilo trwaj (gość)

ludzie ,blagam was opamietajcie sie ! bo jak ruski but tu bedzie maszerowal za 10,15 czy 20 lat to bedzie za pozno na wspominki ,radowac sie poki jestesmy wolni!!!!!

Karaś (gość) (Radomsko górą)

Nie, wcale nie mają gdzieś.Proszę mówić za siebie. Ja i moi znajomi jakoś potrafimy tyrać od 6 rano i pamiętać, o ludziach którzy walczyli za ten kraj, swoje domy i rodziny. Po to, żeby teraz każdy mógł sobie popisać na forach. Nie potrzeba pompy. Wystarczy zwykła pamięć i zapalona świeczka.