Już w najbliższą sobotę, 12 sierpnia, o godzinie 19:05 na antenie telewizyjnej Dwójki obejrzymy powtórkę kolejnego odcinka teleturnieju „Postaw na milion”. Tym razem do walki o milion złotych staną dwie pary.

Roman Walkowski i Błażej Pacholski to sąsiedzi z Ocieszyna. Roman ma 28 lat i razem z żoną prowadzi gospodarstwo rolne ukierunkowane na chów trzody chlewnej i produkcję roślinną. Jest absolwentem Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Błażej ma 34 lata. Z wykształcenia jest inżynierem-konstruktorem, ukończył budowę maszyn na Politechnice Poznańskiej. Pracuje w fabryce autobusów, gdzie prowadzi szkolenia techniczne dla kierowców. Ponadto jest sołtysem Ocieszyna. Obaj interesują się rolnictwem, a w wolnych chwilach czynnie działają na rzecz swojej wsi – należą do Ochotniczej Straży Pożarnej i rady parafialnej.

Druga para, która weźmie udział w programie, to Anita i Eryk Rychtelscy. Poznali się na obozie młodzieżowym. Wspólnie prowadzą rodzinną kawiarnię w Radomiu, gdzie mieszkają. Anita jest z wykształcenia nauczycielką. Uwielbia taniec towarzyski i dobry film. Eryk ma 48 lat i z zawodu jest menagerem. Uwielbiają wspólne wyjazdy nad polskie morze. Ich ulubionym filmem jest „Dawno temu w Ameryce” - to właśnie na ten seans Eryk zaprosił Anitę na pierwszą randkę. Wolny czas spędzają z wnuczką Helenką.

Komu uda się wygrać w programie? Przekonamy się już w sobotę.

Zobacz też: Para z Poznania i rodzeństwo z Mazowsza w "Postaw na milion" [10 odcinek]

„Postaw na milion” to teleturniej emitowany na antenie TVP2 od 2011 r. i prowadzony przez Łukasza Nowickiego. Jego formuła opiera się na brytyjskim formacie "The Million Pound Drop Live". W „Postaw na milion” dwóch graczy staje do gry jako drużyna. Uczestnicy walczą o główną wygraną – milion złotych. Na wstępie dostają tę pulę w gotówce i tylko 8 pytań dzieli ich od wyjścia ze studia z walizką pełną pieniędzy.
Hallo

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!