Smuda zainteresowany Martinsem Ekwueme Smuda zainteresowany Martinsem Ekwueme

Smuda zainteresowany Martinsem Ekwueme (© Fot. Polska Press)

Smuda zainteresowany Martinsem Ekwueme. Franciszek Smuda ostro wziął się do pracy w Widzewie Łódź. Nie tylko tej szkoleniowej, ale i transferowej.

Smuda zainteresowany Martinsem Ekwueme
Franz zainteresował się Martinsem Ekwueme. To 32-letni Nigeryjczyk, który dwukrotnie zdobywał mistrzostwo Polski z Wisłą Kraków (2004, 2005) oraz Puchar Polski z Legią Warszawa (2008). W rundzie wiosennej tego roku grał w trzecioligowym Falubazie Zielona Góra. Po zakończeniu sezonu klub nie przedłużył z nim jednak umowy.

Ekwueme był już na środowym treningu Widzewa. Nie tylko zresztą on. Na zajęciach pojawił się także także młody piłkarz ze szkółki Mirosława Szymkowiaka. To najprawdopodobniej Michał Feliks, który był już na testach, między innymi w FC Natnes (Francja).

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

lukas (gość)

Franek sięga po stare sprawdzone nazwiska, jeszcze po Citke i Koniarka powinien zadzwonić i paka na jesień gotowa:-))

Więcej na temat: