Sprzątanie Świata Radomsko 2013

Sprzątanie Świata Radomsko 2013 (© Archiwum)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

W dniach 20-22 września w całej Polsce, także w Radomsku, odbędzie się akcja "Sprzątanie Świata".

Odkrywamy czystą Polskę – to hasło tegorocznej akcji sprzątania świata. Odbędzie się ona w najbliższy weekend w dniach 20-22 września, także z udziałem radomszczańskich placówek oświatowych.

W tegorocznej akcji „Sprzątanie Świata” na terenie miasta Radomska propagowane będzie selektywne zbieranie odpadów.

Dlatego dla uczniów szkół, które potwierdziły udział w przedsięwzięciu, zakupione zostaną worki koloru żółtego do zbiórki plastiku, koloru zielonego do zbiórki szkła, koloru niebieskiego do zbiórki papieru i czarnego do zbiórki pozostałych odpadów.

Osoby odpowiedzialne ze strony jednostek oświatowych za nadzór nad akcją „Sprzątanie Świata” proszone są o przekazanie po zakończeniu akcji Straży Miejskiej w Radomsku (tel. bezpłatny 986 lub 44 683 49 29) informacji o ilości zebranych worków z odpadami oraz dokładnej ich lokalizacji (worków nie należy umieszczać w kontenerach znajdujących się na terenie placówek oświatowych).

Urząd Miasta sfinansuje wywóz odpadów zebranych w czasie akcji „Sprzątanie Świata” tylko z terenu miasta Radomska.

Komentarze (5)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Luka (gość)

Ale Pan sekretarz bedzie miał pracy , papierkową robote trzepanie worków z cementu, dobre zajecie... Najlepiej jak każdy posprząta po sobie to nie trzeba bedzie głupich akcji robić,.... później wory leżą tydzień dwa i nie ma kto zabrać....