Stop Mowie Nienawiści - Wiec w Radomsku

Magdalena Spólnicka (była radna miasta Radomska, PO) zachęca do udziału w spontanicznie zorganizowanym wiecu "Stop Mowie Nienawiści".

Zapraszam wszystkich, których poruszyły wczorajsze tragiczne wydarzenia w Gdańsku do publicznego zamanifestowania sprzeciwu wobec narastającej agresji w życiu politycznym. Zabierzmy ze sobą świeczki i pokażmy solidarność z Pawłem Adamowiczem i Gdańskiem. Spotkajmy się dzisiaj o 18.00 na Placu 3 Maja. - czytamy na stronie wydarzenia utworzonego na Facebooku.

Zobacz wydarzenie:Stop Mowie Nienawiści

nm

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Ta strona jest chroniona przez reCAPTCHA i obowiązują na niej polityka prywatności oraz warunki korzystania z usługi firmy Google. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

14.01.2019, 18:44

Jestem zażenowany tym, że ta Pani organizuje takie wydarzenie. Jak dla mnie to jest zbijanie kapitału politycznego. Na jakich listach Panią znowu zobaczymy? Tylko do parlamentu? Czy ambicje siegaja Brukseli?

14.01.2019, 18:42

trzeba z całą stanowczością potępić tą straszną zbrodnię, ale nie należy jej wykorzystywać do celów politycznych

14.01.2019, 17:13

To jest efekt dzielenia tych kanalii, co stoją po właściwej stronie mając naprzeciwko tych, którzy stoją tam gdzie stało ZOMO, dzielenia ludzi na lepszy i gorszy sort itd.

14.01.2019, 16:36

jak zamordowano P. Rosiaka to jakoś radna nie urządzała wieców. Wydarzenie to ani w tamtym dniu ani dziś nie powinna mieć miejsca, ale to wszyscy politycy są temu winni.

14.01.2019, 15:55

Stop mowie nienawiści w wykonaniu rządzących w naszym mieście i spólkach

14.01.2019, 15:30

Brawo Radomsko, naszym obowiązkiem jest zaprotestować.

14.01.2019, 15:20

Ile jeszcze potrzebujemy ofiar, by Polacy się opamiętali i otworzyli oczy.
Przestańmy być sobie wrogami. Cała mowa nienawiści prowadzi do takich opłakanych skutków. Tyle było mowy, że politycy PISu nie wspierają WOŚP. Przypomnijmy sobie słowa lidera partii, który na mównicy sejmowej wykrzykiwał: "zamordowaliście mi brata..." Co jest złego w pomaganiu? Zawsze policja wspirała imprezy masowe od tylu lat. Nie do pomyślenia żeby w normalnym państwie działy się takie rzeczy.
Przede wszystkim wyrazu żalu i bólu dla rodziny pana Prezydenta.

14.01.2019, 15:10

Opi

14.01.2019, 15:03

Brawo pani Magdo. Dobrze ze u nas w Radomsku sa ludzie którzy potrafią wyjsc z taka inicjatywą. Szkoda ze ta anonimowa grupa piszących tu ludzi nie potrafi choć na chwile przemówić ludzkim głosem. Nawet w takiej sytuacji.

14.01.2019, 15:00

Nienawiść szerzy sie wszędzie a szczególnie na anonimowych forach. Spójrzcie w lustro Ci którzy piszą tak o innych ludziach. Od tego sie zaczyna.

14.01.2019, 14:58

Jak ktoś chce zrozumieć po co tobeydarzenie i przeciwko czemu jest kierowane to wystarczy przeczytać komentarze pod tekstem. Przemawia przez Was zło anonimowi awanturnicy. Jesteście złymi ludźmi. Marsz jest potrzebny a Wy zamilczcie.

14.01.2019, 13:39

Pani Magdo proszę zadać sobie pytanie o jakiej nienawiści Pani mówi.Ta osoba co to zrobiła to przestępca.Niech Pani się opamięta.Ludzie oddają krew dla Adamowicza a Pani w koło mówi o nienawiści.

14.01.2019, 13:24

spolnicka jak zwykle lapie kazda okazje aby sie przypomniec....kobieto ludzie ci pokazali co o tobie mysla w ostatnich wyborach ,kapital polkityczny chcesz budowac na ludzkiej tragedii?zenada

14.01.2019, 12:47

Pani Magdo rozumiem Pani niezadowolenie, bo to co się stało zbulwersowało nas wszystkich.Takie zdarzenie nie powinno mieć miejsca. Ale zaraz organizować marsze, pikiety to chyba jakieś nie porozumienie.Ja rozumiem że szuka Pani sobie nowego miejsca w polityce po przegranych wyborach,ale zaraz żeby na czymś takim budować swój kapitał polityczny to trochę przesada.Proszę sobie przypomnieć jak Adamowicz miał kandydować z Platformy na prezydenta Gdańska to był be.Jak został prezydentem ze swojego ugrupowania to cacy.

14.01.2019, 12:38

Hołota jak widać w tym Radomsku

14.01.2019, 12:10

...i niedobry pisoski rząd właśnie samolot wysyła do Londynu po żonę Adamowicza - czy tutaj też będziecie mordy darli na prawo i lewo jakie to są ogromne koszty i kto za płaci jak w przypadku wcześniejszych ataków na PiS?

14.01.2019, 12:07

Pytanie do aktywistki Pani Spólnickiej i jej ferajny i wyznawców - kiedy będzie marsz w ramach solidarności z ugodzoną nożem w szpitalu ciężarną Polkę przez sprowadzonego do Europy w ramach multikulti afgańskiego uchodźcy w Niemczech? Nienarodzone jeszcze dziecko nie przeżyło tej brutalnej napaści - czemu tutaj, w przypadku brutalnego morderstwa się Pani nie wypowiada tak ostro jak o mordowaniu dzików???

14.01.2019, 12:05

Ale że co? Gdzie u nas ta „mowa nienawiści? Najpierw sopki robiliście ze zwalczaniem jakiegoś urojonego „faszyzmu” w Radomsku, a teraz na tragedii Adamowicza robicie sobie promocję wymyślając jakieś marsze. Przykre, że wykorzystujecie politycznie takie wydarzenie. Zwłaszc a, że już rodzina p. Adamowicza prosiła o nie mieszanie tego z polityką i o to by nie wykorzystywać tej tragedii politycznie.

14.01.2019, 11:54

W domu siedzieć a nie jakieś pseudo wiece urządzać. Kryminalista z urojeniami wszedł sobie przez nikogo niepilnowany na scenę i tylko dlatego że burknął coś, że odsiadywał wyrok za rządów PO, to już się jakieś polityczne akcje tworzy. Do kościoła się wybrać pomodlić za zdrowie prezydenta, a jak komuś nie po drodze to kciuki trzymać żeby się z tego wykaraskał. Tu trzeba podjąć debatę oraz przeszkolić firmy ochroniarskie, żeby do takich sytuacji nigdy więcej nie dochodziło, a nie mieszać w to PiS, PO, Owsiaka, TVP i cała reszte.

14.01.2019, 10:56

Wystarczy wejść na strony kodziarstwa i zwolenników pokowcow nazywajacych się gorszym sortem - tam to dopiero mowa miłości panuje. Raka mózgu można dostać po 5 minutach czytania od jadu jaki wylewaja na rząd, księży i wszystkich co nie myślą tak jak oni. Zresztą etatowi, radomszczanscy organizotarzy kolorowych marszow miłości wszelakiej też z ogromną "miłością" piszą na swoich profilach i we wszelkich komentarzach, które dotyczą choćby PiS czy księży. No cóż taka to radomszczanska "elyta" samozwańcza, nade wszystko pragnąca uwagi a słoma z bucikow wystaje i nienawiść ściśle się grubym ogonem gdzie się tylko nie pojawią. Ale kolejnego marszyku nie zaszkodzi zorganizować... tfuuuu

14.01.2019, 10:49

Organizują- źle, nie zorganizowaliby- źle. Ludzie ogarnijcie się, w obliczu takiej tragedii wszyscy jesteśmy równi.

14.01.2019, 10:45

To może szanowna opozycja i organizatorzy tej "wielce szanownej", propagandowej akcji sami przestaną mowy nienawiści do swoich oponentów używać? Jak zginął Marek Rosiak albo jak hejtowano obrzydliwie śmierć posłanki Szczypinskiej to jakoś protestów ze strony lewactwa nie było. Teraz kryminalista z urojeniami, na słabo zabezpieczonej przez miasto imprezie dokonał swoich porachunkow i już szybciutko się w polityczne barwy całą akcje ubiera. O Owsiaku, który nawet świętowania w Gadansku nie przerwał tylko liczył z uśmiechem kasę nie wspominając. Jak zwykle Himalaje hipokryzji nie do pokonania.

14.01.2019, 10:29

znowu jakieś wybory?