11 stycznia na balu studniówkowym bawili się maturzyści z Zespołu Szkół Drzewnych i Ochrony Środowiska w Radomsku. Studniówka "drzewniaka" odbyła się w sali przy szkole w Stobiecku Szlacheckim. Imprezę tradycyjnie rozpoczęły podziękowania dla nauczycieli i rodziców oraz polonez.

Komentarze (20)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Lenka (gość)

ps. co za biała gwiazda?? :D poza tym nigdzie nie jest napisane,ze na studniowke nie mozna zalozyc innego koloru :D
jak ktoś bedzie chcial to moze isc nawet w dresie :D o ile to jego studniowka :D ale jeśli to os towarzyszaca to juz troche wstyd xd

Aga. (gość)

Osobiście bawiłam się świetnie w drzewniaku :)
Ludzie, muzyka, zabawa? Wszystko oczywiście na plus :)

:)) (gość)

Więc powiem tak:) Nie nie był i nie wie jak było niech nie komentuje;)
A tak w ogóle katering który był u nas i w ekonomiku powiedział,że my o wiele lepiej się bawiliśmy niż ekonomik:)
A i co do poloneza tez się wypowiadali i wszyscy powiedzieli że byliśmy lepsi:)
Ludzie nie komentujcie jak nie wiecie:) Że drzewniak ma taka opinie to nie znaczy że nie umiemy się bawić:)

;D gość (gość)

rzeczywiście większość wygląda smutno, ale to są przecież zdjęcia z początku imprezy i nie muszą wcale oznaczać, że studniówka była taka sobie, przeciętna i nudna. Gdyby została tutaj pokazana większość zdjęć z samej zabawy, to na pewno odnieślibyśmy inne wrażenie, bo przecież w tańcu ludzie zachowują się inaczej. Są radośni i uśmiechnięci przeważnie.;)

obserwator (gość)

A ciekawe co tam robił wicesołtys ? Czy płacił za swój udział z małżonką w imprezie, czy tylko się za friko lansował ?

Obserwator (gość)

Dokladnie tak, do poloneza trzeba jakoś wyglądać. Ekonomik zresztą co roku jest niezawodny w tym. Wiadomo, ze jest to dodatkowy koszt, ale coś za coś. Jeżeli chodzi o zdjęcia to w Drzewniaku właśnie smutno jakoś. Oceniajac po zdjęciach to taka przeciętna studniówka, polonez i zabawa. W Ekonomiku widać każdy uśmiechnięty, energicznie, większe zgranie w dodatku ten pokaz barmański.

Asik (gość)

szczególnie na zdjęciu nr 15 Pani Lewandowska, ale to nie wiadomo czy z balu niezadowolona czy raczej dzień przed balem niezbyt dobrze jej się ułożył?