Święto Niepodległości Radomsko 2018. Uroczystości pod tablicą pamięci Józefa Piłsudskiego [ZDJĘCIA, FILM]

Główne uroczystości z okazji Święta Niepodległości 2018 odbyły się w Radomsku pod tablicą pamięci marszałka Józefa Piłsudskiego.

Główne uroczystości z okazji Święta Niepodległości 2018 odbyły się w Radomsku z udziałem Kompanii Honorowej 25. Brygady Kawalerii Powietrznej. Najpierw zebrani na pl. 3 Maja i przy Muzeum Regionalnym usłyszeli hymn miasta grany na trąbce z wieży ratuszowej, później przedstawiciele władz miasta, powiatu, partii politycznych i organizacji złożyli kwiaty pod tablicą upamiętniającą marszałka Józefa Piłsudskiego. Na godz. 15 w Kolegiacie pw. św. Lamberta zaplanowano uroczystą mszę św., o godz. 16.45 władze miasta zapraszają na urodzinowy tort i koncert „Niepodległa na rockowo” na pl. 3 Maja.

Zobacz film z głównych uroczystości w Radomsku:

Wideo

mk

Więcej na temat:

Komentarze

Liczba znaków do wpisania:  4000/4000

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

13.11.2018, 11:17

nareszcie platforma w takim koalicyjnym wydaniu podoba mi się, niektórym podniosło się ciśnienie. zgadzam się z wyborca, oby tak dalej

13.11.2018, 10:51

brawo Koalicja obywatelska w takiej formie rośniecie w siłę

12.11.2018, 23:39

Jeżeli Platforma nadal będzie się pokazywać publicznie z takimi gwiazdami jak na zdjęciu nr.50-prawa i lewa strona to upadek bliski!!!

12.11.2018, 13:43

A gdzie radni z pisu? Nie było ich? Teraz już nie musza się pokazywac?

12.11.2018, 09:35

Piękna uroczystość ....szkoda że Ci co krytykują nie biorą udziału nie oferują pomocy jeśli tacy mądrzy no i oczywiście zabrakło niektórych polityków.....po wyborach nie ma potrzeby się pokazywać?
Gratulacje dla organizatorów....Brawo Panie Prezydencie

11.11.2018, 23:45

uroczystość rozpoczęła się o czasie nie było przesunięcia i czekania, harcerze byli uczestnikami uroczystości więc wiadomo po co tam byli - świętowali obchody. "Kompania" nie "kampania". Wojsko się spóźniło widocznie coś ich zatrzymało i nie mogli być wcześniej.Ciężko winić za to organizatora. Jak do kogoś goście się spóźniają to raczej nie jest to wina zapraszającego.

11.11.2018, 21:32

Dramat organizatorów jak mozna czekac na.wojsko tyle czasu i w dodatku wjechali na uroczystość dramat