(© Archiwum NaszeMiasto.pl)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Do zderzenia dwóch samochodów doszło we wtorek (12 listopada) na ul. Stodolnej w Radomsku.

Do zderzenia dwóch samochodów doszło we wtorek na ul. Stodolnej w Radomsku. Kierujący oplem astrą 49-letni mieszkaniec gminy Gomunice, jadąc ulicą Stodolną w kierunku ulicy Wilsona, podczas wykonywania manewru skrętu w lewo z nieustalonych przyczyn stracił panowanie nad samochodem. Auto obróciło się wokół własnej osi, co doprowadziło do zderzenia z jadącym citroenem berlingo.

- W wyniku zderzenia 37- letnia kobieta kierująca citroenem, ze stłuczeniem nadgarstka i mostka, trafiła do szpitala w Radomsku. Po przebadaniu poszkodowana została zwolniona ze szpitala - mówi kom. Włodzimierz Czapla z Komendy Powiatowej Policji w Radomsku.

Komentarze (5)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

kiero (gość) (szop pracz)

Raczej ERA poprostu.Mnie to nie dziwi już w ogóle teksty w stylu"podczas wykonywania manewru skrętu w lewo z nieustalonych przyczyn stracił panowanie nad samochodem"