Radomszczańscy policjanci poszukują motocyklisty, który we wtorek w miejscowości Wielki Bór uderzył w tył autobusu.

Radomszczańscy policjanci poszukują motocyklisty, który we wtorek w miejscowości Wielki Bór w gminie Gomunice uderzył w tył autobusu. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierujący motocyklem yamaha nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i zderzył się z jadącym przed nim autobusem.

Gdy kierowca wysiadł i zaczął pomagać mężczyźnie wyciągać motor spod samochodu i mówić, że trzeba będzie wezwać policję, ten porzucił swój pojazd i uciekł w głąb lasu.

W wyniku zdarzenia nikomu nic się nie stało. Policjanci ustalają, kto jest właścicielem motocykla i kto nim kierował. Mężczyzna najprawdopodobniej odpowie za spowodowanie kolizji.

Wiadomości Łódź, Wydarzenia Łódź

Komentarze (9)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

joszko (gość)

Ja też poszukuję motocyklistę-chuligana ERA 24X5 -cudem uniknąłem śmierci jadąc prawidłowo rowerem.

6473 (gość)

Jechałem za tym motorem...skonczył sie teren zabudowany to manetka do oporu i wyprzedził osobówkę przed nim......szkoda ze nie zauważył autobusu. W ostatnim momencie zaczął hamować i położył motor. To młody lojtek około 25 lat blądyn z długim nosem...ubrany był w sportowa niebieską bluze i spodnie dresowe. Jak sier.....uciekał to kulał na lewą nogę. Myslalem ze szedl do rowu kask sięgnąć a on wtedy uciekał

kondziorek (gość) (p.s :))

nie pyskuj,bo ci żyłka pęknie, a dodam jeszcze że dobrze temu cwokowi co sie rozbił,niech nie jezdzi jak idiota jeszcze policja mu koło dopska wyrobi hehe