Już 1 - 4 czerwca 2017 w Ptak Warsaw Expo odbędzie się pierwszy w Polsce Comic Con – konwent dla fanów popkultury, wielbicieli komiksów, książek, seriali. Mamy dla was do wygrania bilety na to wydarzenie!

Dla fanów seriali czeka nie lada gratka - swoją obecność potwierdzili już aktorzy z Gry o Tron - Carice van Houten, która w serialu wciela się w tajemniczą Melisandre, oraz Charles Dance, znany z roli Tywina, a także John Kavanagh, odtwórca roli Wieszcza w serialu Wikingowie. Poza tym na konwencie spotkacie również polskich pisarzy fantasy i twórców komiksu.

Warsaw Comic Con to nie tylko spotkania z gwiazdami całe wydarzenie podzielone będzie na strefy Star Wars, Gry o Tron, MadMaxa i Wikingów.

Osobnym punktem programu będzie Gala Cosplay, czyli niezwykle widowiskowy show, podczas którego swoje stroje zaprezentują wybitni cosplayerzy z Polski oraz z całej Europy.

Zobacz harmonogram imprezy

Dodatkowo organizatorzy zadbali o dojazd dla niezmotoryzowanych - darmowy autobus będzie kursował co pół godziny między Dworcem a Ptak Warsaw Expo. W naszym konkursie mamy do wygrania 10 podwójnych wejściówek!

Jak wygrać?

Wystarczy, że napiszesz krótko dlaczego to właśnie ty powinieneś otrzymać bilet? Odpowiedź wyślij na maila: konkursy@naszemiasto.pl w temacie wpisując COMIC CON. Jury nagrodzi najciekawsze odpowiedzi, których zwycięzcy otrzymają podwójny bilet.

Konkurs trwa do 29 maja, do godz. 14.59

Regulamin konkursu >>

Konkursy

Komentarze (0)

Aby się wypowiedzieć musisz być zalogowany!


Zaloguj się Zarejestruj się

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

Więcej na temat: