Wybierz region

Wybierz miasto

  Krzysztof "Zalef" Zalewski

  Club Muzyczny Bogart
  Gomunice, ul. Fabryczna/13, +48 60 461 29 44

  20:30 Sobota, 7 lutego

  • Brak informacji o cenie

  Krzysztof Zalewski - jeden z najlepszych głosów młodego pokolenia w Polsce. Autor tekstów, kompozytor, multiinstrumentalista.

  Pierwszy raz o Krzysztofie, znanym również jako Zalef, było głośno w 2003 roku, kiedy wygrał Idola, wydał płytę "Pistolet" i... "zniknął". W czasie swojego mainstreamowego niebytu rozwijał się, szlifował warsztat. Grał m. in. w zespole Nosowskiej oraz HEY, współtworzy Muchy i Japoto, gra z BRODKĄ.

  Jego najnowsza płyta "Zelig" została wydana nakładem Kayax'u - to swoisty pamiętnik z ostatniej dekady. Mimo, iż materiał oscyluje wokół tzw. muzyki rockowej, to przez wzgląd na skrajnie różne inspiracje i otwarte głowy twórców-wymyka się szufladom.

  Monika Brodka o Krzysztofie Zalewskim: „Niezwykle utalentowana torpeda! Charyzma przeplatająca się w wielką wrażliwością życiową i muzyczną.”

  Tak o płycie i jej autorze mówi Jacek 'Budyń' Szymkiewicz (Pogodno):

  "Miałem przyjemność poznać pana Zalewskiego Krzysztofa pierwej jako zacnego kolegę i kompana w przygodach niebezpiecznie szalonych, a dopiero chwile później, jako utalentowanego muzyka i wrażliwego autora i kompozytora. Ilość melodii i pomysłów na aranżacje tychże plus spontaniczny i bez wysiłkowy sposób przejawiania się tych melodii i pomysłów, nasuwały na myśl geniusz. Szczypta problemów osobowościowych i niezwykły życiorys dają mieszankę obok której nie można przejść obojętnie. I taka jest tez płyta "Zelig". W stu procentach dziecko pana Zalewskiego Krzysztofa, nad którym cierpliwie i niecierpliwie pracował kilka lat, teraz trafia do rąk słuchaczy niosąc ze sobą narracje przepełnione miłością tęsknota odwaga nadzieja strachem i całym spektrum młodego serca spragnionego życia w każdej jego nieprzewidywalnej magnetycznej odsłonie.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!