Korner Liga. Packing Partner zwycięzcą Halowych Mistrzostw Piątek Piłkarskich w Radomsku

Małgorzata Kulka
Zakończyła się XXV edycja Halowych Mistrzostw Radomska Piątek Piłkarskich. Zwycięzcą Korner Ligi została drużyna Packing Partner.

Zakończyła się XXV edycja Halowych Mistrzostw Radomska Piątek Piłkarskich. W niedzielę, 20 w hali sportowej przy ul. św. Jadwigi Królowej odbyło się uroczyste wręczenie pucharów dla najlepszych drużyn.

Mistrzem sezonu 2021/2022 został Packing Partner z kompletem 36 punktów. Drugie miejsce zajął MM Projekt, a na trzeciej pozycji rozgrywki zakończyli Gołębiarze. Tuż za podium na czwartym miejscu uplasował się Gold-Car.

Królem strzelców został Wiktor Majewski. Zawodnik Packingu Partner zdobył 46 bramek. Tuż za nim w klasyfikacji najlepszego strzelca znaleźli się Cezary Stefańczyk z MM Projekt z 38 bramkami oraz Wiktor Jurczyk z Gołębiarzy z 35 trafieniami.

Najlepszym bramkarzem ligi został Michał Kanafa reprezentujący Packing Partner.

Organizatorem rozgrywek jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radomsku.