Mecz na szczycie w Radomsku. RKS zremisował z rezerwami Widzewa Łódź 1:1

Przemysław Jafra
RKS Radomsko/Facebook
Po tygodniowej przerwie spowodowanej pauzą do ligowej rywalizacji powrócili piłkarze RKS Radomsko. W 31. kolejce IV ligi zajmujący trzecie miejsce w tabeli RKS zremisował 1:1 z liderującym Widzewem II Łódź.

Pierwsza część gry bramek nie przyniosła choć okazji nie brakowało. Najbliższy strzelenia gola był Dawid Flaszka. W 37. minucie pomocnik RKS trafił w słupek bramki gości.
Dwie minuty po wznowieniu gry znakomitą okazję miał Juliusz Molis. Niestety napastnik RKS nie wykorzystał sytuacji sam na sam z bramkarzem łodzian.

Po godzinie gry mocnej zaatakowali goście. W 64. minucie po zamieszaniu w polu karnym RKS Maciej Kazimierowicz zaskoczył Daniela Niźnika i goście objęli prowadzenie. Łodzianie byli bliscy podwyższenia prowadzenia, ale na szczęście dla RKS Jakub Sypek trafił jedynie w poprzeczkę.

Na kwadrans przed końcem spotkania RKS wywalczył rzut wolny. Po wrzutce w polu karnym gości najlepiej odnalazł się Szymon Kożecki, który doprowadził do wyrównania. Do końca meczu nie padła już żadna bramka i spotkanie zakończyło się podziałem punktów.

Dzięki wywalczonemu punktowi w liderem tabeli RKS zdołał utrzymać trzecie miejsce. W najbliższej kolejce RKS zagra na wyjeździe ze Zjednoczonymi Stryków.