Wraca zorganizowany doping kibiców RKS Radomsko.

2015-03-18 19:07:18

Od czerwca zeszłego roku na stadionie przy ul. Brzeźnickiej nie był prowadzony zorganizowany doping. Protest w sprawie dodania członu „RKS” wydaje się być w tym momencie bardziej rzeczywistością niż fikcją którą mogli w latach ubiegłych usłyszeć fanatycy.

„Dzisiaj odbyło się kolejne spotkanie pomiędzy kibicami a zarządem klubu wraz z nowym trenerem. Najważniejszym tematem była zmiana nazwy - temat który jest wałkowany od lat, może zostać zamknięty w najbliższym czasie. Jesteśmy zadowoleni z przebiegu rozmowy, krótko, treściwie i konkretnie. Trener Kowalski określił jakie stawia cele dla zespołu, wypowiedział się na temat najbliższej przyszłości oraz tłumaczy się z sytuacji która miała miejsce lata temu. Wszelkie kwestie jeżeli chodzi o przeszłość skreślamy i dajemy możliwość napisania nowej historii dla radomszczańskiej piłki.
Tymczasem nam fanatykom nie pozostaję nic innego jak szykować gardła na sobotę!” - RKS Radomsko Fans

Kibice RKSu Radomsko ogłosili swój powrót wraz z początkiem rundy wiosennej. Pierwsze spotkanie przy ul. Brzeźnickiej zostanie rozegrane 21 marca (sobota) o godz. 15:00. Kibiców którzy będą chcieli aktywnie brać udział w dopingu, zapraszamy kwadrans przed rozpoczęciem spotkania.

Jesteś na profilu Radomszczanin - stronie mieszkańca miasta Radomsko. Materiały tutaj publikowane nie są poddawane procesowi moderacji. Naszemiasto.pl nie jest autorem wpisów i nie ponosi odpowiedzialności za treść publikowanej informacji. W przypadku nadużyć prosimy o zgłoszenie strony mieszkańca do weryfikacji tutaj