RKS Radomsko zremisował z Orłem Nieborów w meczu IV ligi piłki nożnej [ZDJĘCIA]

W meczu IV ligi RKS Radomsko zremisował 2:2 z Orłem Nieborów

W meczu IV ligi, rozegranym w sobotę, 6 listopada, RKS Radomsko na boisku przy Brzeźnickiej zremisował 2:2 z Orłem Nieborów.

Pierwszą sytuację bramkową RKS Radomsko miał już w 3 minucie, ale piłka trafiła w słupek. Gol dla RKS padł w 25 minucie po strzale Kamila Odolaka. Orzeł wyrównał w 35 minucie po uderzeniu Krystiana Kruka. Jeszcze przed przerwą piłkarze z Nieborowa strzelili drugą bramkę. Celnym uderzeniem popisał się Wiktor Stępień w 41 minucie.

Bramkę dająca RKS Radomsko 1 punkt zdobył z rzutu karnego w 71 minucie Sebastian Miśkowiec.

Następnym rywalem zespołu z Radomsku będzie Widzew II Łódź. Mecz rozegrany zostanie w następny weekend.