Wiosenne sukcesy zawodników Kolarsko-Biegowego Klubu Sportowego Radomsko. ZDJĘCIA

Wiosennymi sukcesami chwalą się zawodnicy KBKS Radomsko. W Sulmierzycach Katarzyna Łyp-Wrońska trzecie miejsce Open Arch. KBKS Radomsko
Zawodnicy Kolarsko-Biegowego Klubu Sportowego w Radomsku mogą pochwalić się wiosenymi sukcesami

Zawodnicy KBKS Radomsko z wiosennymi sukcesami

Pierwsze wiosenne starty i sukcesy mają na koncie zawodnicy Kolarsko-Biegowego Klubu Sportowego Radomsko. Oto rezultaty osiągnięte przez biegaczy KBKS Radomsko.

Mateusz Półrola w Chorzowie podczas 11. Bieg Wiosenny w Parku Śląskim 10 km pokonał w czasie 35:21 i zajął 2 miejsce w kat.M30

ExtremeJura, czyli Ekstremalne Biegi Przełajowe w Niegowej to start Marcina Więckowskiego i Marcina Przerady. Zawodnicy KBKS wystartowali w biegu na 6,5 km. Nasi biegacze świetnie sobie poradzili z trudnym terenem i zajęli w stawce 57 uczestników:

• Marcin Więckowski 2 miejsce
  • Marcin Przerada 4 miejsce

Sulmierzycka Wiosenna 10. to nowy bieg w okolicy. Na podium w Sulmierzycach znaleźli się:

• Katarzyna Łyp-Wrońska 47:50 zajęła 3 miejsce Open
  • Szczepan Stawczyk 1 miejsce w kat. M60

Natomiast Michał Patek ukończył 346. Parkrun Pabianice z czasem 23:39 i znalazł się na miejscu trzecim.