„10-ka” Radomsko w Pucharze Województwa Młodzików w strzelaniu [ZDJĘCIA]

Arch. "10-ka" Radomsko
Młodzicy „10-ki” Radomsko strzelali w Łodzi w III rundzie Pucharu Województwa Łódzkiego

Zawody z okazji Dnia Kobiet, Strzeleckie Święto Kobiet - III runda Pucharu Województwa Łódzkiego Młodzików, odbyły się w Klubie Strzeleckim SPOŁEM Łódź. Uczestniczyli w nich strzelcy „10-ki” Radomsko.

„10-kę” Radomsko reprezentowało 10 zawodników – pistoleciarzy. W rywalizacji młodziczek wygrała Zosia Wilczek, druga była Joasia Kucharska, trzecia Marta Niedbała. Na czwartym miejscu uplasowała się Joasia Tutaj, a na piątym Zosia Biesiada.

Wśród chłopców Filip Makowski zajął drugie miejsce, trzeci był Artur Kucharski, czwarty Adam Wieczorek.

W kategorii początkujących młodzików strzelających z podpórki Antosia Zielińska była szósta, natomiast startujący w kategorii juniorów młodszych Maksymilian Kępiński był drugi.