8 medali strzelców „10-ki” Radomsko w Pucharze Województwa Łódzkiego [ZDJĘCIA]

Arch. 10-ka Radomsko
Medale Pucharu Województwa Łódzkiego zdobyli strzelcy „10-ki” Radomsko

W sobotę, 20 listopada, w Zduńskiej Woli na strzelnicy Klubu SOKÓŁ rozgrywana była VIII Runda Pucharu Województwa Łódzkiego Młodzików.

W zawodach świetnie wypadli strzelcy „10-ki” Radomsko. W młodziczkach złoto zdobyła Zosia Wilczek, srebro Joasia Kucharska, brąz Joasia Tutaj a czwarte miejsce wystrzelała Marta Niedbała.

Wśród młodzików po złoty medal sięgnął Artur Kucharski, punkt mniej i srebro przypadło Adamowi Wieczorkowi, natomiast piąte miejsce wystrzelał Krzysztof Skowronek.

W kategorii początkujących stojąc z podpórką Antosia Zielińska zdobyła srebrny medal.

W zawodach zadebiutowali także najmłodsi stażem zawodnicy „10-ki” Radomsko. Karol Kopczyński zdobył złoty, a Alan Dąbrowski srebrny medal.

- Dla młodzieży był to przedostatni start przed zawodami finałowymi podczas Mistrzostw Województwa Łódzkiego, których będziemy organizatorem w dniu 4 grudnia w Sulmierzycach – mówi Sławomir Dziegieć, prezes Okręgowego Klubu Strzelectwa Sportowego „10-ka” Radomsko.