Andrzej Rak zajął drugie miejsce w Ogólnopolskich Zawodach Kulturystycznych

Andrzej Rak zapowiada, że za rok będzie w jeszcze wyższej formie
Andrzej Rak zapowiada, że za rok będzie w jeszcze wyższej formie Jacek Drożdż
Andrzej Rak zajął drugie miejsce w Ogólnopolskich Zawodach Kulturystycznych o Puchar Gminy Kunice. Zdobył więc jedną lokatę wyżej niż podczas Mistrzostw Polski.

Radomszczanin wystartował w kategorii + 90 kg. - Liczyłem, że na tych zawodach spotkam się z wicemistrzem Polski, z którym przegrałem w Częstochowie, ale on zdecydował, że weźmie udział w zawodach zorganizowanych w Słupsku - mówi Andrzej Rak. - Z tego startu jestem zadowolony, bo przegrałem tylko z mistrzem Polski.

Dzięki dobrym występom zawodnik dostał się do kadry narodowej seniorów. Będzie występował w kategorii wagowej powyżej 100 kg.