Brązowe medale młodych tenisistek z Radomska

jd
Kinga Więcławska i Weronika Zarębska zdobyły brązowe medale Mistrzostw Województwa i w maju pojadą na finał Mistrzostw Polski UMLKS Radomsko

Pracowicie spędzali weekend tenisiści UMLKS Radomsko. Najlepiej wypadły Kinga Więcławska i Weronika Zarębska, które w Mistrzostwach Województwa młodzików zdobyły brązowe medale.

Turniej odbył się w Moszczenicy. W zawodach udział wzięła czwórka najmłodszych zawodników UMLKS Radomsko. Dzięki zdobyciu brązowych medali, dziewczęta zakwalifikowały się do do Finałów Drużynowych Mistrzostw Polski młodziczek które odbędą się 5-8 maja w Krośnie.

W grze pojedynczej Kinga uplasowała się na miejscach 5-8, w grze deblowej nasze dziewczęta też sklasyfikowane zostały na miejscach 5-8. W singlu chłopców Hubert i Kacper Wolscy zajęli odległe lokaty, a w deblu miejsca 9-16.

W Łodzi rozegrano natomiast Mistrzostwa Województwa Łódzkiego juniorów. Drużyna UMLKS Radomsko w składzie Aleksandra Barańska, Dominika Pluta i Kinga Molka zajęła miejsca 5-8. W grze pojedynczej Barańska i Molka znalazły się na miejscach 9-12, Pluta była 13-16. Deble Barańska - Pluta oraz Molka - Joanna Pabich (IKS Zduńska Wola) wywalczyły miejsca 5-8.

W II lidze panie przegrały z Gorzkowicami 4:6. W weekend kolejne ligowe mecze.