Brązowy medal tenisistek UMLKS Radomsko

pj
Archiwum UMLKS Radomsko
Tenisistki UMLKS Radomsko zdobyły brązowy medal na Mistrzostwach Makroregionu młodzików w tenisie stołowym.

W Bilczy (woj. świętokrzyskie) odbyły się Mistrzostwa Makroregionu młodzików w tenisie stołowym. Z bardzo dobrej strony zaprezentowały się zawodniczki UMLKS Radomsko.

W grze deblowej Oliwia Kowalska i Dominika Pluta zdobyły brązowe medale. W grze singlowej najlepiej wypadła Oliwia która zajęła 6 miejsce, Dominikę sklasyfikowano na miejscach 9-12 podobnie jak Huberta Kowalskiego.

Przed naszymi tenisistami kolejne starty. W dniach 9-10 maja w Krakowie odbędą się Mistrzostwa Polski Juniorek, 11-12 maja w Moszczenicy zaplanowano Mistrzostwa województwa LZS.