Cztery gole przy Brzeźnickiej. Mechanik Radomsko wygrał z LKS Kwiatkowice 4:0

Przemysław Jafra
Radomszczańscy kibice mają powody do radości. Mechanik wygrał kolejny mecz w IV lidze. Podopieczni trenera Rafała Ozgi pokonali LKS Kwiatkowice 4:0.

Wynik meczu już w 7. minucie otworzył Przemysław Szewczyk wykorzystując sytuację sam na sam z bramkarzem gości. Kolejne bramki dla Mechanika padały po zmianie stron. W 53. minucie do dośrodkowaniu z rzutu rożnego bramkarz goście nie opanował piłki. Ta trafił na głowę Mariusza Kolby, który z bliska wpakował ją do siatki. Dwie minuty później było już 3:0. Tym razem uderzeniem głową gola strzelił Szewczyk. W doliczonym czasie gry po podaniu Marcina Antczaka wynik meczu ustalił Przemysław Olejnik.

Mechanik Radomsko - LKS Kwiatkowice 4:0(1:0)

Bramki: Przemysław Szewczyk 7, 55, Mariusz Kolba 53, Przemysław Olejnik 90+3.