Dobre miejsca zapaśników

Trener Piotr Stępień z zawodnikami, którzy walczyli w Pabianicach
Trener Piotr Stępień z zawodnikami, którzy walczyli w Pabianicach Jacek Drożdż
Zawodnicy Zapaśniczego Klubu Sportowego Radomsko walczyli w I Wojewódzkim Turnieju Kadetów w Pabianicach.

Radomszczańscy zapaśnicy zajęli wysokie miejsca. W swoich kategoriach wagowych zwyciężyli Kamil Florkiewicz (do 85 kg) oraz Marcin Boczek (do 100 kg), drugie lokaty wywalczyli Dawid Dryja (do 100 kg) oraz Adrian Czyż (do 46 kg). Trzecie miejsce zajął Piotr Kłych w wadze do 54 kg. Drużynowo ZKS znalazł się na trzecim miejscu, za AKS Piotrków i Pabianicami.

Kolejny start czeka młodych zapaśników w połowie miesiąca. W Janowie Lubelskim odbędzie się Puchar Polski, będą to jednocześnie eliminacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży.