I Radomszczański Bieg Uliczny Radomsko 2013 [ZDJĘCIA+WYNIKI]

pj, mk
I Radomszczański Bieg Uliczny Radomsko 2013
I Radomszczański Bieg Uliczny Radomsko 2013 fot. Małgorzata Kulka/Przemysław Jafra
I Radomszczański Bieg Uliczny odbył się 25 sierpnia. Wystartowało prawie 100 osób.

I Radomszczański Bieg Uliczny odbył się 25 sierpnia w Radomsku. Na starcie przy radomszczańskim magistracie stanęło blisko 100 zawodników z Radomska i całego regionu. Licząca 6 km trasa biegła ulicami Tysiąclecia, Armii Krajowej, Leszka Czarnego i Piastowską.

Wśród mężczyzn pierwsze miejsce zajął Krzysztof Pietrzyk, drugi był Piotr Magiera , a trzeci Szymon Kotyla.
W klasyfikacji kobiet najlepsza okazała się Łucja Wiktorowicz, drugie miejsce zajęła Katarzyna Konopka i Kamila Sroka.

Przed startem Biegu odbył się Marsz Nordic Walking na trasie liczącej 2 km.

Organizatorami imprezy byli: Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji, Miasto Radomsko oraz Joggingowe Radomsko.