III liga: GKS II Bełchatów - Mechanik Radomsko 0:2 [FOTO]

Maciej Wiśniewski
III liga: GKS II Bełchatów - Mechanik Radomsko
III liga: GKS II Bełchatów - Mechanik Radomsko Łukasz Cichuta
W środowym meczu drugiej kolejki III ligi GKS II Bełchatów przegrał na własnym stadionie z Mechanikiem Radomsko 0:2. Bramki dla gości strzelali Przemysław Kornacki i Marcin Antczak.

Rezerwy GKS Bełchatów przegrały na własnym stadionie z Mechanikiem Radomsko 0:2 w meczu drugiej kolejki piłkarskiej III ligi łódzko-mazowieckiej. Goście z Radomska objęli prowadzenie już w 11. minucie po strzale głową Przemysława Kornackiego. Oparty głównie nas piłkarzach występujących do niedawna w Młodej Ekstraklasie zespół GKS II Bełchatów próbował zagrozić bramce gości strzałami z dystansu.

Po przerwie, w 61. minucie Mechanik Radomsko podwyższył na 2:0. Gola z rzutu karnego strzelił Marcin Antczak. Bełchatowianie próbowali przejąć inicjatywę w końcówce, ale nie zdołali strzelić nawet kontaktowej bramki.

Trzeba przyznać, ze spotkanie, jak na warunki III ligi miało efektowną oprawę kibicowską. Na trybunach pojawiło się około tysiąca kibiców, w tym kilkuset osobowa grupa fanów z Radomska. Były wzajemne uszczypliwości, ale obyło się bez ekscesów, choć kibice obu klubów za sobą nie przepadają.

W tabeli III ligi GKS II Bełchatów spadł na przedostatnie miejsce, zaś Mechanik Radomsko zajmuje 10. lokatę.