IV liga. Wyniki sobotnich i niedzielnych meczów, hit Polonia - Widzew II 1:1

Dariusz Piekarczyk
Sokół Aleksandrów
Sokół Aleksandrów Fot. Sokół Aleksandrów
W sobotę rozegrano część meczów 22. kolejki Betcris IV ligi. Ponad pół tysiąca kibiców obejrzało hitowe starcie w Piotrkowie.

Miejscowa Polonia po 90 minutach prowadziła z liderem tabeli Widzewem II Łódź 1:0, po golu Adriana Malickiego tuż przed końcem pierwszej połowy. Goście walczyli jednak do końca i już w siódmej minucie doliczonego czasu gry Konrad Niedzielski wpakował głową piłkę do piotrkowskiej bramki. Mecz skończył się podziałem punktów. W najbliższą sobotę widzewiacy zmierzą się na swoim boisku z GKSBełchatów i jeśli wygrają będą bardzo blisko awansu na trzecioligowe boiska. ą
BETCRIS IV liga
23. kolejka: Polonia Piotrków Trybunalski - Widzew II Łódź 1:1 (1:0). 1:0 - Adrian Malicki (45+1), 1:1 - Konrad Niedzielski (90+7).
AKS SMS Łódź - RKS Radomsko 2:5 (0:4). 0:1 - Bartosz Machaj (2, dobitka rzutu karnego), 0:2 - Juliusz Molis (22), 0:3 - Dawid Flaszka (36), 0:4 - Szymon Kożecki (42, głową), 1:4 - Patryk Pietrasiak (52), 1:5 - Juliusz Molis (72), 2:5 - Emil Rulewicz (84).
W 2 minucie bramkarz gospodarzy Maciej Humerski obronił rzut karny, egzekwowany przez Bartosza Machaja, ale przy dobitce był bezradny. W 79 minucie Jakub Załuski z RKSupomniany został czerwoną kartką.
MKP-Boruta Zgierz - Zjednoczeni Stryków 2:0 (1:0). 1:0 - Mateusz Misiak (43), 2:0 - Wiktor Sujecki (86),
Sokół Aleksandrów - Włókniarz Zelów 1:1 (0:1). 0:1 - Szymon Czyżewski (23), 1:1 - Arkadiusz Świętosławski (90+5).
Ceramika Opoczno - Skalnik Sulejów 1:0 (1:0). 1:0 - Natan Meto (11).
Stal Niewiadów - WKS1957 Wieluń 4:0 (2:0). 1:0 - Jan Dobko (9), 2:0 - Robert Świątnicki (42), 3:0 - Dawid Świątek (64), 4:0 - Jakub Pachniewicz (77).
Pogon Zduńska Wola - Omega Kleszczów 1:2 (0:2). 0:1 - Mateusz Miarka (13), 0:2 - Krystian Stolarczyk (36), 1:2 - Wiktor Stępien (90+3).