Jutrzenka Warta - Mechanik Radomsko 1:1

pj
Archiwum NaszeMiasto.pl
Mechanik Radomsko zremisował na wyjeździe w Warcie z Jutrzenką. Pilica wygrała 2:0 z Włókniarzem Pabianice.

Nasze zespoły IV ligi rozegrały kolejne mecze ligowe. Mechanik Radomsko grał na wyjeździe w Warcie z Jutrzenką. Pilica Przedbórz podejmowała na własnym boisku Włókniarza Pabianice.

To, że Mechanik nie przegrywał do przerwy z Jutrzenką to zasługa Rafała Dawida, znakomicie spisującego się w bramce radomszczan oraz nieskuteczności miejscowych. Nasi mieli praktycznie tylko dwie okazje do strzelenia goli. W 28. minucie Przemysław Szewczyk strzelił nawet gola, ale sędziowie dopatrzyli się spalonego. Tuż przed końcem pierwszej połowy Tomasz Walioszczyk nie zdążył do piłki zagranej wzdłuż linii przez Jakuba Tazbira.

Po zmianie stron Mechanik zagrał dużo lepiej. Jednak to gospodarze strzelili gola. W 68. minucie Dawida pokonał Krzysztof Stępiński. Radomszczanie mogli wyrównać, ale strzały Jardela i Przemysława Kornackiego obronił Tomasz Kwiatkowski. W 81. minucie Paweł Kaczorowski faulował w polu karnym Jakuba Tazbira. Jedenastkę na gola zamienił Marcin Antczak. Do końca meczu wynik już się nie zmienił.

Pilica wygrała 2:0 z Włókniarzem. W 66. minucie prowadzenie uzyskał Bartłomiej Madej. Minutę przed końcem wynik meczu ustalił Filip Bartkowiak.