Kadeci Junaka Radomsko obronili wynik

Kadeci Junaka (białe stroje) wygrali z Księżakiem Łowicz 77:68
Kadeci Junaka (białe stroje) wygrali z Księżakiem Łowicz 77:68 Jacek Drożdż
W lidze wojewódzkiej grali koszykarze Junaka Radomsko. Klub ma zespoły w trzech kategoriach wiekowych.

Najlepiej radzą sobie młodzicy, którzy prowadzą w tabeli, a w ostatnim meczu pokonali Start Łódź 101:28. Zespół kolejne spotkanie rozegra z ŁKS Łódź jutro o godz. 12. w Radomsku.

Wygrali też kadeci, którzy pokonali Księżaka Łowicz 77:68. Radomszczanie po dwóch kwartach prowadzili blisko 30 punktami. Drugą połowę mieli jednak słabszą, na szczęście obronili wynik. Jutro drużyna jedzie do Łodzi na mecz ze Startem. Juniorzy nie dali sobie rady z liderem ze Skierniewic, przegrywając 53:99. Jutro zagrają w Pabianicach z PKK 99.