Karatecy Klubu Karate Randori z Radomska z medalami z Częstochowy i Katowic. ZDJĘCIA

Arch. KK Randori Radomsko
Medale w turniejach w Częstochowie i Katowicach zdobywali karatecy KK Randori Radomsko

Dobrą passę mają zawodnicy z Klubu Karate Randori Radomsko. W niedzielę, 16 października, szczęśliwa trzynastka z Randori wywalczyła 16 medali w 10 turnieju Uechi -Ryu w Częstochowie.

Puchar dla najmłodszej uczestniczki zawodów do Radomska przywiozła Zuzanna Makowska. W ogólnej drużynowej klasyfikacji Randori zajęło III miejsce, uznając wyższość ekipy z Łodzi i gospodarzy.

Wyniki karateków KK Randori Radomsko:

• złote medale: Zuzanna Makowska, Maciej Mierzyński, Filip Czaja, Nikodem Styczyński, Alan Kowalski
  • srebrne medale: Szymon Makowski Urszula Gwóźdź, Amelia Gołczyk,
  • brązowe medale: Igor Szyller, Marcin Stefański, Jakub Kowalczyk, Michał Guzik, Krzysztof Ćwiek.

W sobotę, 22 października, karatecy KK Randori wzięli udział w VIII Międzynarodowym Turnieju Karate pod Patronatem Prezydenta Miasta Katowic. W turnieju wzięło udział ponad 400 zawodników w konkurencjach kumite oraz kata.

Klub Randori reprezentowali: Urszula Gwóźdź, Amelia Gołczyk, Maciej Mierzyński, Jakub Kowalczyk, Filip Czaja, Dominik Olczyk, Michał Guzik.

Po trudnych i wyczerpujących walkach pięcioro podopiecznych KK Randori stanęło na podium: