Karatecy z Radomska na X Turnieju KUMITE w Jastrzębiu Zdrój [ZDJĘCIA]

nm
Reprezentanci Akademii Karate Kyokushin Radomsko wrócili z bardzo dobrymi wynikami z X Ogólnopolskiego Turnieju Kyokushin Karate w Jastrzębiu Zdrój.

Reprezentanci Akademii Karate Kyokushin Radomsko wrócili z bardzo dobrymi wynikami z X Ogólnopolskiego Turnieju Kyokushin Karate w Jastrzębiu Zdrój. W czwartek 24 listopada w zawodach rywalizowało ponad 440 zawodników. Akademia Karate z Radomska po raz kolejny zaprezentowała się znakomicie.

- oraz Weronika Mazur.

Weronika Mazur w kategorii kata zajęła 4 miejsce. Karol Gołczyk w tej samej kategorii również zajął miejsce 4. Z kolei Mateusz Suski, wywalczył w kumite kadetów – srebrny medal.