Kinga Więcławska z UMLKS Radomsko z brązowym medalem Mistrzostw Województwa! ZDJĘCIA

Kinga Więcławska, tenisistka UMLKSD Radomsko zdobyła brązowy medal Mistrzostw Województwa Młodzieżówek Arch. UMLKS Radomsko
Brązowy medal Mistrzostw Województwa zdobyła Kinga Więcławska z UMLKS Radomsko

Medal Kingi Więcławskiej z UMLKS Radomsko

W Rawie Mazowieckiej odbyły się w niedzielę, 14 kwietnia, Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Młodzieżówek w tenisie stołowym. Gali w nich także zawodnicy UMLKS Radomsko... i mogą pochwalić się kolejnym zdobytym medalem!

- Kobiety lubią brąz! Tydzień temu Dagmara Pioruńska zdobyła brązowy medal w kategorii kadetek, dzisiaj w Rawie Mazowieckiej w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego Młodzieżówek w grze singlowej brązowy medal zdobyła Kinga Więcławska! - informuje Jacek Kawka, trener tenisistów UMLKLS Radomsko.

Kinga automatycznie wywalczyła awans do Mistrzostw Polski młodzieżowych w Gliwicach, które odbędą się pod koniec maja.

Z kolei w sobotę, też w Rawie Mazowieckiej, startowali młodzicy UMLKS Radomsko. W stawce 49 zawodników wysokie 9 miejsce zajął Antoni Koziński, a 19 Marcin Kołodziejczyk. Obaj w deblu uplasowali się ma miejscach 9-16.

Teraz pingpongistów UMLKS Radomsko czekają ostatnie mecze ligowe.