Kolejny medal tenisistów UMLKS Radomsko

jd
Archiwum

W Skierniewicach rozegrano Mistrzostwa Województwa Łódzkiego kadetów w tenisie stołowym. W zawodach wystartowali również zawodnicy UMLKS Radomsko Weronika Zarębska i Mateusz Czapla.

Zdecydowanie lepiej wypadła nasza młoda zawodniczka, która w grze deblowej w parze z Wiktorią Paluch (ULKS Szynczyce) zdobyła brązowy medal mistrzostw. W singlu Weronika uplasowała się na miejscach 5-6, a w mixcie razem z Mateuszem Czaplą na miejscach 5-8. Z kolei Mateusz Czapla w singlu wywalczył lokatę 9-16, a w deblu z Miłoszem Gapikiem (LKS Łobudzice) zakończył rywalizację na pozycji 5-8.

W maju zawodnicy UMLKS Radomsko wystartują w Mistrzostwach Województwa Łódzkiego Zrzeszenia LZS we wszystkich kategoriach wiekowych.